Skocz do zawartości
atrawa

[S] Pompę perystaltyczną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedam pompke jak w temacie z elektroniczną regulacją przepływu, zasilaniem sieciowym i akumulatorowym (wbudowane 4 aku. paluszki). Dokłądam do tego jeszcze ok. 10-15 metrów wężyka silikonowego.

Pompkę zakupiłem na allegro ok. 2 lat temu i ani razu jej nie używałem (tylko sprawdziłem).

Pozdrawiam

Artur

936-dsc_1377.jpg


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez interesuje cena oraz minimalny i maksymalny przeplyw na godzine - moze byc tu, na priv, na gg - gdziekolwiek - pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez prosze info o cenie.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety nie miałem dostępu do komputera i nie mogłem udzielić odpowiedzi. Cene bym określił na 260 plnów z tym że możliwa jest zamiana na jakieś zycie (najlepiej korale twarde).

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

widzę że temat jakoś umarł, czy nikt nie chce kupić tej pompki (cena jest do negocjacji oczywiście)

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

cena jest do negocjacji oczywiście, a pompka jest do zastosowań medycznych czyli jest dużo pewniejsza niż SP3000,

poza tym masz możliwość precyzyjnej regulacji dozowanego płynu metodą cyfrową :D

Zaproponuj jakąś rozsądną cenę lub zamianę na jakieś stworzenia :D

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać iż do pompki dokładam gratis 15 metrów najwyższej jakości wężyka silikonowego :D

Jak można edytować posty??


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.