Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

9 godzin temu, dla syna napisał:

 A cyrkulatory myślę nad gyre w najnowszej wersji 2szt. Czas pokaże co się uda zakupić. Czekam na fotoreracje i daję do obserwowanych. Powodzenia :)

Mialem akwarium o tym samym wymiarze, mam  gyre 350... Niestety minusem tych pomp jest rozmiar. W takim małym akwarium strasznie rzucają się w oczy. 

Jednak dwie 8tys czy jebao czy inne wystarczą z zapasem a mniej rzucają się w oczy... 

dadario

dadario

9 godzin temu, dla syna napisał:

W takim razie starczy z zapasem. Dopiero jak się spitoli to rozglądał bym się za czymś typu gyre, ale to temat raczej odległy. W moim przymierzam się do pełnej floty maxpect z uwagi że wiszą już dwie lampy rsx 100w a obiegówka już czuć jej koniec (aqua nova 4000l na 7 i 8 biegu świruje i nie jest to kontroler ani zasilacz bo na próbę podmieniłem nówki i efekt ten sam). Myślę nad turbine duo td6k lub td9k. A cyrkulatory myślę nad gyre w najnowszej wersji 2szt. Czas pokaże co się uda zakupić. Czekam na fotoreracje i daję do obserwowanych. Powodzenia :)

Mialem akwarium o tym samym wymiarze, mam  gyre 350... Niestety minusem tych pomp jest rozmiar. W takim małym akwarium strasznie rzucają się w oczy. 

Jednak dwie 8tys czy jebao czy inne wystarczą z zapasem a mniej rzucają się w oczy... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.