Skocz do zawartości

Historia edycji

atk

atk

Ja dotychczas na obsadę 19 ryb (1x Chelmon, 3x Pseudanthias, 1x Borsuk, 1x Midas, 1x Zebrasoma Scopas, 2x błazenek, 1x Mandaryn Moyeri, 2x parka mandaryn wspaniały, 1x Garbik, 1x Salarias, 1x Doktorek, 1x Decora, 1x valentini, 2x babka kopiąca) dotychczas karmiłem:

  • Rano (około 08:00 - 09:00) płuczę mrożonki w wodzie RO przez sitko, po czym pobieram wodę z akwa i mieszam zawartość sitka:
    1x kostka ON Artemia Spirulina Garlic + 1x kostka Mysis + 0,5 kostki copepods
  • Noc (około 21:00 - 22:00)płuczę mrożonki w wodzie RO przez sitko, po czym pobieram wodę z akwa i mieszam zawartość sitka::
    1x kostka ON Artemia Spirulina Garlic + 1x kostka Mysis + 1x kostka Krill

Aktualnie przerzuciłęm na dietę, co by zmniejszyć NO3/Po4  i dostają tylko na noc, bez porannej dawki i się zastanawiam czy tak można i czy za bardzo nie głodują...

@=Fresz= możesz wierzyć lub nie.... czytałem dużo wcześniej wszystkie w/w tematy a nawet chyba więcej... :P 

atk

atk

Ja dotychczas na obsadę 17 ryb (1x Chelmon, 3x Pseudanthias, 1x Borsuk, 1x Midas, 1x Zebrasoma Scopas, 2x błazenek, 1x Mandaryn Moyeri, 2x parka mandaryn wspaniały, 1x Garbik, 1x Salarias, 1x Doktorek, 1x Decora, 1x valentini) dotychczas karmiłem:

  • Rano (około 08:00 - 09:00) płuczę mrożonki w wodzie RO przez sitko, po czym pobieram wodę z akwa i mieszam zawartość sitka:
    1x kostka ON Artemia Spirulina Garlic + 1x kostka Mysis + 0,5 kostki copepods
  • Noc (około 21:00 - 22:00)płuczę mrożonki w wodzie RO przez sitko, po czym pobieram wodę z akwa i mieszam zawartość sitka::
    1x kostka ON Artemia Spirulina Garlic + 1x kostka Mysis + 1x kostka Krill

Aktualnie przerzuciłęm na dietę, co by zmniejszyć NO3/Po4  i dostają tylko na noc, bez porannej dawki i się zastanawiam czy tak można i czy za bardzo nie głodują...

@=Fresz= możesz wierzyć lub nie.... czytałem dużo wcześniej wszystkie w/w tematy a nawet chyba więcej... :P 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.