Skocz do zawartości

Historia edycji

antak

antak

piszę posta pod postem, no ale trudno:D

pozbyłem się przed chwilą aiptasii rosnącej przy favites, bo widziałem że drażni korala, przy czym jestem niemal pewien, że przypadkiem ją rozsiałem. No ale wolę mieć 10 małych różyczek, którymi zajmą się kiedyś krewetki, niż jedną wielką parzącą mojego najstarszego lpsa;)

teraz myślę nad oświetleniem. Zamierzam zrobić koronę na akwarium, ze specjalnymi listewkami na lampy.

Sama lampa - moim marzeniem (chyba do spełnienia) są dwie - może kiedyś trzy ai prime hd. Jak nie to to t5. Ogólnie nowe światło będzie pewnie do końca roku.

widzę, że seriatopora oblewa trochę szkielet, więc może jest lepiej

edit: jeszcze coś: widzę że dwukrotnie powiększyła się nowa główka ricordei. taki szczególik, ale dla mnie bardzo ważny:harhar:

antak

antak

piszę posta pod postem, no ale trudno:D

pozbyłem się przed chwilą aiptasii rosnącej przy favites, bo widziałem że drażni korala, przy czym jestem niemal pewien, że przypadkiem ją rozsiałem. No ale wolę mieć 10 małych różyczek, którymi zajmą się kiedyś krewetki, niż jedną wielką parzącą mojego najstarszego lpsa;)

teraz myślę nad oświetleniem. Zamierzam zrobić koronę na akwarium, ze specjalnymi listewkami na lampy.

Sama lampa - moim marzeniem (chyba do spełnienia) są dwie - może kiedyś trzy ai prime hd. Jak nie to to t5. Ogólnie nowe światło będzie pewnie do końca roku.

widzę, że seriatopora oblewa trochę szkielet, więc może jest lepiej

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.