Skocz do zawartości

Historia edycji

antak

antak


Dodanie zdjęcia

Jutro organizuję sobię wycieczkę do pewnego "morskiego" sklepu (to nie sponsor, dlatego nie piszę nazwy), więc dojdzie jakieś życie - w tym, mam nadzieję rybki. Żeby nie było, że za dużo w za krótkim czasie (nie wiem, jak to inaczej sformułować:D), to ostanie większe zakupy życia były w styczniu, wtedy też po raz ostatni nabyłem ryby.

Edit: dam jeszcze zdjęcie z boku, przy wyłączonej cyrkulacji na czas karmienia lps-ów. 

large.15924042323158710010391343888781.jpg.e47862a3a44ea5b0b1a7b8ee87ba1f63.jpg

 

 

antak

antak

Jutro organizuję sobię wycieczkę do pewnego "morskiego" sklepu (to nie sponsor, dlatego nie piszę nazwy), więc dojdzie jakieś życie - w tym, mam nadzieję rybki. Żeby nie było, że za dużo w za krótkim czasie (nie wiem, jak to inaczej sformułować:D), to ostanie większe zakupy życia były w styczniu, wtedy też po raz ostatni nabyłem ryby.

Edit: dam jeszcze zdjęcie z boku, przy wyłączonej cyrkulacji na czas karmienia lps-ów. 

large.15924042323158710010391343888781.jpg.e47862a3a44ea5b0b1a7b8ee87ba1f63.jpg

 

 

antak

antak

Jutro organizuję sobię wycieczkę do pewnego "morskiego" sklepu (to nie sponsor, dlatego nie piszę nazwy), więc dojdzie jakieś życie - w tym, mam nadzieję rybki. Żeby nie było, że za dużo w za krótkim czasie (nie wiem, jak to inaczej sformułować:D), to ostanie większe zakupy życia były w styczniu, wtedy też po raz ostatni nabyłem ryby. 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.