Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

W dniu 10.06.2020 o 14:48, Blues napisał:

Akwa to kostka 3x45 + panel zewnętrzny łącznie weszło mi 93l wody najpierw do dolewki dałem 5 ml/5l ro co jak pisałem starcza mi na około 6 dni ale pojawiły się plamki cyjano więc dawkę zmniejszyłem do 3ml/5l ro i tak podaję od stycznia do tej pory.Raz przerwałem na tydzień ale znowu zaczęły rosnąć azotany więc wróciłem do  podawania widocznie mam stały deficyt fosforanów  pewnie dlatego że pływają tylko 2 błazenki około 5 cm Aha jeszcze jedno u mnie to leci z dolewki więc dawka jest rozłożona na ileś tam razy na dobę

2 dni lania i no3 poszło ładnie w dół, po4 nie mierzyłem, ale teraz ostatnia dawka taka około 0,25ml i pare dni przerwy i będę obserwował ;P

sith114

sith114

W dniu 10.06.2020 o 14:48, Blues napisał:

Akwa to kostka 3x45 + panel zewnętrzny łącznie weszło mi 93l wody najpierw do dolewki dałem 5 ml/5l ro co jak pisałem starcza mi na około 6 dni ale pojawiły się plamki cyjano więc dawkę zmniejszyłem do 3ml/5l ro i tak podaję od stycznia do tej pory.Raz przerwałem na tydzień ale znowu zaczęły rosnąć azotany więc wróciłem do  podawania widocznie mam stały deficyt fosforanów  pewnie dlatego że pływają tylko 2 błazenki około 5 cm Aha jeszcze jedno u mnie to leci z dolewki więc dawka jest rozłożona na ileś tam razy na dobę

2 dni lania i no3 poszło ładnie w dół w sumie po4 nie mierzyłem ale teraz ostatnia dawka taka około 0,25ml i w sumie zrobię pewnie pare dni przerwy i będę obserwował ;P

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.