Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w poprzednim akwarium denerwowało mnie to że gdy chciałem coś wyłączyć to musiałem wyciągać wtyczke w nowym chciałem to zmienić wymyśliłem sobie tablice z gniazdami ,każde gniazdo ma osoobny wyłącznik, do jednego gniazda jest podłączony termostat który działa zależnie od potrzeb zimą pilnuje grzałki by w razie awari ją wyłączyć a latem wentylatorów gdy wzrośnie temperatura do ustalonego poziomu załącza wiatraki,jest jeszcze gniazdo do którego podłączony jest programator czasowy wifi. Oto mała relacja zdjęciowa  :)

20200511_132844-min-min77.jpg

20200510_163407-min-min66.jpg

20200510_135537-min-min55.jpg

20200510_114516-min-min44.jpg

20200502_130344-min-min333.jpg

20200501_182610-min-min222.jpg

20200501_180316-min-min1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, sam takie coś planuję pod nowe akwa. Z tym że ze  trzy gniazda (pod cyrkulację)  chciałem dać przez UPS-a. Rozumiem, że to zwykłe białe plexi.... Czym kleiłeś boki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JerzyB napisał:

Ładnie to wyszło  tyle , że gniazda mogłeś dać takie https://allegro.pl/oferta/gniazdo-tablicowe-16a-0-230v-hermetyczne-3533-5549279895

racja świnta, sam mam na takich gniazdach. Zamiast wyłączników mam bezpiecniki automatyczne (też maja wyłącznik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to wygląda, sam takie coś planuję pod nowe akwa. Z tym że ze  trzy gniazda (pod cyrkulację)  chciałem dać przez UPS-a. Rozumiem, że to zwykłe białe plexi.... Czym kleiłeś boki? 
Na począdku klejem dwu składnikowym ale odłamało więc wziąłem klej od rur pcv i to było to :) dobrze trzyma. To jest płyta akrylowa,akurat do takiej mam dostęp,pleksa taż się nada.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Witam
Ładnie to wyszło  tyle , że gniazda mogłeś dać takie https://allegro.pl/oferta/gniazdo-tablicowe-16a-0-230v-hermetyczne-3533-5549279895
Pozdrawiam
Myślałem nad takimi ale wkurzały by mnie te klapki no i nie wyglądają tak ładnie :) nie używane gniazda zaślepie takimi zabezpieczeniami podobnymi do tego ze zdjęcia.b46d0a3d79d940b50ecdb4095bf0c63c.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zamknięte w jakiejś rozdzielnicy ? jeśli to ma otwarty tył to nie wróże zbyt długiej żywotności

Edytowane przez boo12 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma zrobione boki które przylegają do tylnej płyty.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.