Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

10 godzin temu, Tester napisał:

Kranówka może sie znacząco różnić nawet między sąsiadującymi miastami w tym samym okresie czasu.

Kranówka różni się składem nawet w tym samym mieście w tym samym czasie! W Łodzi kranówa to w 90% woda ze studni głębinowych, ale przecież nie z jednej! Ujęć wody jest kilkadziesiąt. W Gdańsku też woda w kranie jest głównie ze studni. Ja na przykład mam wodę w kranie z ujęcia koło 15 metrów głębokości, a mój sąsiad  100 metrów dalej z ponad 80! Nawet w Warszawie, gdzie woda w kranie to oczyszczone ścieki z Wisły nie ma takie samego składu! Na Bielanach woda jest z Zalewu Zegrzyńskiego, na Ochocie z Wisły z  SUW Filtry, a na Gocławiu z SUW Praga itd itp. Zastanawiać się nad składem kranówki to mniej więcej tak jak zastanawiać się nad przyspieszeniem samochodu osobowego :czapkizgłów:)

klossowski

klossowski

10 godzin temu, Tester napisał:

Kranówka może sie znacząco różnić nawet między sąsiadującymi miastami w tym samym okresie czasu.

Kranówka różni się składem nawet w tym samym mieście w tym samym czasie! W Łodzi kranówa to w 90% woda ze studni głębinowych, ale przecież nie z jednej! Ujęć wody jest kilkadziesiąt. W Gdańsku też woda w kranie jest głównie ze studni. Ja na przykład mam wodę w kranie z ujęcia koło 15 metrów głębokości, a mój sąsiad  100 metrów dalej z ponad 80! Nawet w Warszawie, gdzie woda w kranie to oczyszczone ścieki z Wisły nie ma takie samego składu! Na Bielanach woda jest z Zalewu Zegrzyńskiego, na Ochocie z Wisły z  SUW Filtry, a na Gocławiu z SUW Praga itd itp.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.