Skocz do zawartości

Historia edycji

marek21

marek21

Witam szanowne grono.

Przeszukałem ostatnie 3 strony,próbowałem z lupką ale i tak nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Więc jeśli ktoś jest lata na forum i wie jak łatwiej dotrzeć do tych informacji proszę o linki ,a nie zjebkę ;)

Zamówiłem moje pierwsze szkło 105x60x60 i teraz kompletuje resztę sprzętu.Potrzebuję pokierowania czego szukać.

 

-Odpieniacz , chodzi mi żeby był cichy bo akwarium będzie stało 2m od łóżka. Tu najchętniej kupiłbym używkę także proszę o nie jakieś najnowsze modele tylko coś co mogę znaleźć na targowisku.

-Lampa, koniecznie led i żeby oświeciła cały zbiornik. Pomimo ,że jestem zielony chcę porwać się na trzymanie sps i lps. Tu kupić nową ? Jaką? Jak mocną? Czy może macie kogoś kto robi konkretne lampy na zamówienie i testowaliście to na swoich baniaczkach?

Z góry dziękuję wszystkim komentującym za poświęcony czas

 

marek21

marek21

Witam szanowne grono.

Przeszukałem ostatnie 3 strony,próbowałem z lupką ale i tak nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Więc jeśli ktoś jest lata na forum i wie jak łatwiej dotrzeć do tych informacji proszę o linki ,a nie zjebkę ;)

Zamówiłem moje pierwsze szkło i teraz kompletuje resztę sprzętu.Potrzebuję pokierowania czego szukać.

 

-Odpieniacz , chodzi mi żeby był cichy bo akwarium będzie stało 2m od łóżka. Tu najchętniej kupiłbym używkę także proszę o nie jakieś najnowsze modele tylko coś co mogę znaleźć na targowisku.

-Lampa, koniecznie led i żeby oświeciła cały zbiornik. Pomimo ,że jestem zielony chcę porwać się na trzymanie sps i lps. Tu kupić nową ? Jaką? Jak mocną? Czy może macie kogoś kto robi konkretne lampy na zamówienie i testowaliście to na swoich baniaczkach?

Z góry dziękuję wszystkim komentującym za poświęcony czas

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.