Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

Powiem  tak i to tylko moje zdanie . Wcześniej miałem 450l plus sump 206l . Dużo skały sporo ryb i 10 l kulek parametry No3 0 i Po4 0 po odjęciu połowy skały bo zbierał mi się syf nic nie drgnęło . Karmiłem już naprawdę dużo i parametry nie drgnęły . Ale czy kulki działały , skała , odpieniacz bubel magus curve 9 , tego nie wiem . Bo musiał bym dla pewności wyjąc kulki . Teraz mam 200l  sump jakieś 50l , odpieniacz deltec 600i , skała sucha z odzysku ( na sucho +/- 12-13 kg ) i jakieś 2,5-3 kg kulek i po 2 tygodniach ( na start dałem 100gr płukanej artemji i po 2 dniach wyciągnełem  ) No3 doszło do 10 ale glonów brak i prócz mętnej wody przez 3 dni nic się nie stało . Wcześniej kulki miałem w przegrodzie a teraz w koszyku . Cieszko mi stwierdzić czy Maxspect to złoty środek . Tylko wcześniej w innym akwarium miałem sera siporax i syfił mi się bardziej . 

L.G.

L.G.

Powiem , tak i to tylko moje zdanie . Wcześniej miałem 450l plus sump 206l . Dużo skały sporo ryb i 10 l kulek parametry No3 0 i Po4 0 po odjęciu połowy skały bo zbierał mi się syf nic nie drgnęło . Karmiłem już naprawdę dużo i parametry nie drgnęły . Ale czy kulki działały , skała , odpieniacz bubel magus curve 9 , tego nie wiem . Bo musiał bym dla pewności wyjąc kulki . Teraz mam 200l  sump jakieś 50l , odpieniacz deltec 600i , skała sucha z odzysku ( na sucho +/- 12-13 kg ) i jakieś 2,5-3 kg kulek i po 2 tygodniach ( na start dałem 100gr płukanej artemji i po 2 dniach wyciągnełem  ) No3 doszło do 10 ale glonów brak i prócz mętnej wody przez 3 dni nic się nie stało . Wcześniej kulki miałem w przegrodzie a teraz w koszyku . Cieszko mi stwierdzić czy Maxspect to złoty środek . Tylko wcześniej w innym akwarium miałem sera siporax i syfił mi się bardziej . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.