Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

4 minuty temu, Słony leszcz napisał:

No spoko... Ja tam bym się nie pierniczył i pilnował tylko, żeby jednorazowa dawka nie podbijała o więcej niż 0.5 dkh. Jakoś tak nie bardzo wierzę w dokładność małych dawek w wykonaniu jebało. U siebie leję tak, żeby dawkę mieć minimum 5ml, obecnie 8x5ml. Płyny mam standardowy baling, ale też się zastanawiam nad rozcieńczeniem x2 ze względu na rozpuszczalność kH (długo się rozpuszcza 84g/L i potem wytrąca się na wężyku)

Sprawdzałem np 5x 2ml i po 5 dawcę było te 10 ml takze jak na ten moment wierze pompie ;)

Ale tez chce lac więcej i rzadszy płyn żeby nie lac takiego mocnego koncentratu ;)

sith114

sith114

2 minuty temu, Słony leszcz napisał:

No spoko... Ja tam bym się nie pierniczył i pilnował tylko, żeby jednorazowa dawka nie podbijała o więcej niż 0.5 dkh. Jakoś tak nie bardzo wierzę w dokładność małych dawek w wykonaniu jebało. U siebie leję tak, żeby dawkę mieć minimum 5ml, obecnie 8x5ml. Płyny mam standardowy baling, ale też się zastanawiam nad rozcieńczeniem x2 ze względu na rozpuszczalność kH (długo się rozpuszcza 84g/L i potem wytrąca się na wężyku)

Sprawdzałem np 5x 2ml i po 5 dawcę było te 10 ml takze jak na ten moment wirze pompie ;)

Ale tez chce lac więcej i rzadszy płyn żeby nie lac takiego mocnego koncegntratu ;)

sith114

sith114

Teraz, Słony leszcz napisał:

No spoko... Ja tam bym się nie pierniczył i pilnował tylko, żeby jednorazowa dawka nie podbijała o więcej niż 0.5 dkh. Jakoś tak nie bardzo wierzę w dokładność małych dawek w wykonaniu jebało. U siebie leję tak, żeby dawkę mieć minimum 5ml, obecnie 8x5ml. Płyny mam standardowy baling, ale też się zastanawiam nad rozcieńczeniem x2 ze względu na rozpuszczalność kH (długo się rozpuszcza 84g/L i potem wytrąca się na wężyku)

Sprawdzałem np 5x 2ml i po 5 dawcę było te 10 ml takze jak na ten moment wirze pompie ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.