Skocz do zawartości

Historia edycji

dale

dale

Dziękuję bardzo Panowie :) Poszukam lokalnie KZ Cyjano Clean i jakieś bakterie które mogę podpiąć pod pompkę :)

Zobaczymy co wyjdzie :)

 

ps. zamówiłem u Jadwigi Morskiej (około 12 godziny) KZ Cyjano Clean i Snow z wysyłką inpostem i widzę że jutro będzie u mnie :) Obsługa powala :))) Zdam raport ze stanu zbiornika za jakieś dwa tygodnie codziennego dozowania. Jak zaskoczy, może to będzie znak by coś jeszcze z systemu KZ włączyć? 

...edycja...

paczka czeka w paczkomacie - od kliknięcia do dostarczenia mniej niż 20 godzin :)

dale

dale

Dziękuję bardzo Panowie :) Poszukam lokalnie KZ Cyjano Clean i jakieś bakterie które mogę podpiąć pod pompkę :)

Zobaczymy co wyjdzie :)

 

ps. zamówiłem u Jadwigi Morskiej (około 12 godziny) KZ Cyjano Clean i Snow z wysyłką inpostem i widzę że jutro będzie u mnie :) Obsługa powala :))) Zdam raport ze stanu zbiornika za jakieś dwa tygodnie codziennego dozowania. Jak zaskoczy, może to będzie znak by coś jeszcze z systemu KZ włączyć? 

dale

dale

Dziękuję bardzo Panowie :) Poszukam lokalnie KZ Cyjano Clean i jakieś bakterie które mogę podpiąć pod pompkę :)

Zobaczymy co wyjdzie :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.