Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Kupiłem ostatnio  Percona Gibbesi. Krabik piękny, widowiskowy, śmiały ale wygląda jak rasowy zabijaka i jest mega szybki :)) Zastanawiam się czy zacząć go dokarmiać np. mięskiem krewetki koktajlowej etc. żeby czasem nie posmakowały mu rarytasy w postacie bezkręgowców i rybek w akwarium? Czy może jednak nie dać mu posmakować mięska i zostawić na diecie jarskiej w postaci glonów i ew. alg nori? Jakieś opinie spostrzeżenia na ten temat? Mój wlk. pancerz 3 cm ale z odnóżami z 8 cm? Akwa. 400l, dużo bezkręgowców i rybek. Narazie bez strat ale...

Pozdr., tomko

p.s. dodam ,że mam takiego z seledynową obwódką, który podobno jest mniej agresywny

tomko

tomko

Kupiłem ostatnio  Percona Gibbesi. Krabik piękny, widowiskowy, śmiały ale wygląda jak rasowy zabijaka i jest mega szybki :)) Zastanawiam się czy zacząć go dokarmiać np. mięskiem krewetki koktajlowej etc. żeby czasem nie posmakowały mu rarytasy w postacie bezkręgowców i rybek w akwarium? Czy może jednak nie dać mu posmakować mięska i zostawić na diecie jarskiej w postaci glonów i ew. alg nori? Jakieś opinie spostrzeżenia na ten temat? Mój wlk. pancerz 3 cm ale z odnóżami z 8 cm? Akwa. 400l, dużo bezkręgowców i rybek. Narazie bez strat ale...

Pozdr., tomko

p.s. dodam ,że mam takiego z seledynową obwódką, który podobno jest mniej agresywny

tomko

tomko

Kupiłem ostatnio  Percona Gibbesi. Krabik piękny, widowiskowy, śmiały ale wygląda jak rasowy zabijaka i jest mega szybki :)) Zastanawiam się czy zacząć go dokarmiać np. mięskiem krewetki koktajlowej etc. żeby czasem nie posmakowały mu rarytasy w postacie bezkręgowców i rybek w akwarium? Czy może jednak nie dać mu posmakować mięska i zostawić na diecie jarskiej w postaci glonów i ew. alg nori? Jakieś opinie spostrzeżenia na ten temat? Mój wlk. pancerz 3 cm ale z odnóżami z 8 cm? Akwa. 400l, dużo bezkręgowców i rybek.

Pozdr., tomko

tomko

tomko

Kupiłem ostatni Percona Gibbesi. Krabik piękny, widowiskowy, śmiały ale wygląda jak rasowy zabijaka i jest mega szybki :)) Zastanawiam się czy zacząć go dokarmiać np. mięskiem krewetki koktajlowej etc. żeby czasem nie posmakowały mu rarytasy w postacie bezkręgowców i rybek w akwarium? Czy może jednak nie dać mu posmakować mięska i zostawić na diecie jarskiej w postaci glonów i ew. alg nori? Jakieś opinie spostrzeżenia na ten temat? Mój wlk. pancerz 3 cm ale z odnóżami z 8 cm? Akwa. 400l, dużo bezkręgowców i rybek.

Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.