Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

 

Godzinę temu, smuciu napisał:

Ile dać cm piasku? Mam 60 kg.

Daj tak żeby nie było za grubo, 2-3 cm -  zmniejszysz szanse na tworzenie się stref beztlenowych. Oczywiście jak się baniak rozkręci to przynajmniej z 10 to rozgwiazd piaskowych i kilka sand dollarów, trochę ślimaków kopiących żeby ładnie orały piach. Ja mam 4 i 1 w 400 l i jest ok, piasek czysty a mam ok 4 cm. Pozdr., tomko

tomko

tomko

 

Godzinę temu, smuciu napisał:

Ile dać cm piasku? Mam 60 kg.

Daj tak żeby na było za grubo 2-3 cm, zmniejszysz szanse na tworzenie się stref beztlenowych. Oczywiście jak się baniak rozkręci to przynajmniej z 10 to rozgwiazd piaskowych i kilka sand dollarów, trochę ślimaków kopiących żeby ładnie orały piach. Ja mam 4 i 1 w 400 l i jest ok, piasek czysty a mam ok 4 cm. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Daj tak żeby na było za grubo 2-3 cm, zmniejszysz szanse na tworzenie się stref beztlenowych. Oczywiście jak się baniak rozkręci to przynajmniej z 10 to rozgwiazd piaskowych i kilka sand dollarów, trochę ślimaków kopiących żeby ładnie orały piach. Ja mam 4 i 1 w 400 l i jest ok, piasek czysty a mam ok 4 cm. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Daj tak żeby na było za grubo 2-3 cm, zmniejszysz szanse na tworzenie się stref beztlenowych. Oczywiście jak się baniak rozkręci to przynajmniej z 10 to rozgwiazd piaskowych i kilka sand dollarów, trochę ślimaków kopiących żeby ładnie orały piach. Ja mam 4 i 1 w 400 l i jest ok, piasek czysty a mam ok 4 cm. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.