Skocz do zawartości

Historia edycji

twistman

twistman

cześć,
Jeżeli sumpa chcesz poprawić wizualnie to może przemyśl oklejenie frontu, tyłu i boków folią samoprzylepną PVC z wybraniami pod okienka..
Miałem kiedyś zrobione coś takiego w firmie aby wizualnie nawiązywało do Hybrid Sumpa i dobrze sprawdzało się w użytkowaniu.
Oklejając to płytą osiągniesz praktycznie ten sam efekt ale o wiele drożej a i ewentualne magnesy będą się słabiej trzymać.
Najbardziej skoncentrowałbym się na płycie górnej aby była przemyślana i funkcjonalna.
Fajne te Twoje projekty. Jedyne, na co zwróciłem uwagę i co proponowałbym poprawić to klejenia na powierzchniach ciętych laserowo. Zauważyłeś pewnie że taka krawędź dotknięta klejem pokrywa się pajęczynką mikropęknięć.. Dokładając do tego naprężenia materiału np. w pracy pod ciśnieniem ten efekt może się pogłębiać prowadząc do powstawania nieszczelności lub teki element potrafi się po prostu rozsypać..

twistman

twistman

cześć,
Jeżeli sumpa chcesz poprawić wizualnie to może przemyśl oklejenie frontu, tyłu i boków folią samoprzylepną PVC z wybraniami pod okienka..
Miałem kiedyś zrobione coś takiego w firmie aby wizualnie nawiązywało do Hybrid Sumpa i dobrze sprawdzało się w użytkowaniu.
Oklejając to płytą osiągniesz praktycznie ten sam efekt ale o wiele drożej a i ewentualne magnesy będą się słabiej trzymać.
Najbardziej skoncentrowałbym się na płycie górnej aby była przemyślana i funkcjonalna.
Fajne te Twoje projekty. Jedyna na co zwróciłem uwagę i co proponowałbym poprawić to klejenia na powierzchniach ciętych laserowo. Zauważyłeś pewnie że taka krawędź dotknięta klejem pokrywa się pajęczynką mikropęknięć.. Dokładając do tego naprężenia materiału np. w pracy pod ciśnieniem ten efekt może się pogłębiać prowadząc do powstawania nieszczelności lub teki element potrafi się po prostu rozsypać..

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.