Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z długiego weekendu wyrezałem pasujące do sumpa dwa kosze na Brightwell Aquatics Xport BIO Blocks albo na siporax. Czerwona ścianka będzie na styk z przegrodą sumpa więc w niej nie wycinałem wzoru. Aby nie moczyć rąk przy ewentualnym wyjmowaniu złoża do płukania wymyśliłem sobie rączki oczywiście z czerwonej rury PVC, - zostało tylko je dokleić. Ażurowy wzór wycięć ścian (plaster miodu) jest taki sam jak dna rollermatu. Wygląda to tak

IMG-2555.jpg

IMG-2556.jpg

Wszystkie rury w sumpie wymienię na czerwone oraz dekle reaktora wapnia, filtra glonowego, odpieniacza i filtrów zraszalnych też trzeba będzie wymienić na czerwone. Przegrody w samym sumpie będą z czerwonej plexi. A przepływy wody między komorami będą wycięte właśnie w kształcie plastrów miodu takich samych jak w koszach i rollermacie.

IMG-2561.jpg

IMG-2562.jpg

IMG-2563.jpg

IMG-2564.jpg

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z długiego weekendu wyrezałem pasujące do sumpa dwa kosze na Brightwell Aquatics Xport BIO Blocks albo na siporax. Czerwona ścianka będzie na styk z przegrodą sumpa więc w niej nie wycinałem wzoru. Aby nie moczyć rąk przy ewentualnym wyjmowaniu złoża do płukania wymyśliłem sobie rączki oczywiście z czerwonej rury PVC, - zostało tylko je dokleić. Ażurowy wzór wycięć ścian (plaster miodu) jest taki sam jak dna rollermatu. Wygląda to tak

IMG-2555.jpg

IMG-2556.jpg

Wszystkie rury w sumpie wymienię na czerwone oraz dekle reaktora wapnia, filtra glonowego, odpieniacza i filtrów zraszalnych też trzeba będzie wymienić na czerwone. Przegrody w samym sumpie będą z czerwonej plexi. A przepływy wody między komorami będą wycięte właśnie w kształcie plastrów miodu takich samych jak w koszach i rollermacie.

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z długiego weekendu wyrezałem pasujące do sumpa dwa kosze na siporax. Czerwona ścianka będzie na styk z przegrodą sumpa więc w niej nie wycinałem wzoru. Aby nie moczyć rąk przy ewentualnym wyjmowaniu złoża do płukania wymyśliłem sobie rączki oczywiście z czerwonej rury PVC, - zostało tylko je dokleić. Ażurowy wzór wycięć ścian (plaster miodu) jest taki sam jak dna rollermatu. Wygląda to tak

IMG-2555.jpg

IMG-2556.jpg

Wszystkie rury w sumpie wymienię na czerwone oraz dekle reaktora wapnia, filtra glonowego, odpieniacza i filtrów zraszalnych też trzeba będzie wymienić na czerwone. Przegrody w samym sumpie będą z czerwonej plexi. A przepływy wody między komorami będą wycięte właśnie w kształcie plastrów miodu takich samych jak w koszach i rollermacie.

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z długiego weekendu wyrezałem pasujące do sumpa dwa kosze na siporax. Czerwona ścianka będzie na styk z przegrodą sumpa więc w niej nie wycinałem wzoru. Aby nie moczyć rąk przy ewentualnym wyjmowaniu złoża do płukania wymyśliłem sobie rączki oczywiście z czerwonej rury PVC, - zostało tylko je dokleić. Ażurowy wzór wycięć ścian (plaster miodu) jest taki sam jak dna rollermatu. Wygląda to tak

IMG-2555.jpg

IMG-2556.jpg

Wszystkie rury w sumpie wymienię na czerwone oraz dekle reaktora wapnia, filtra glonowego, odpieniacza i filtrów zraszalnych też trzeba będzie wymienić na czerwone. Przegrody w samym sumpie będą z czerwonej plexi.

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z długiego weekendu wyrezałem pasujące do sumpa dwa kosze na siporax. Czerwona ścianka będzie na styk z przegrodą sumpa więc w niej nie wycinałem wzoru. Aby nie moczyć rąk przy ewentualnym wyjmowaniu złoża do płukania wymyśliłem sobie rączki oczywiście z czerwonej rury PVC zostało tylko je dokleić. Ażurowy wzór wycięć ścian (plaster miodu) jest taki sam jak dna rollermatu. Wygląda to tak

IMG-2555.jpg

IMG-2556.jpg

Wszystkie rury w sumpie wymienię na czerwone oraz dekle reaktora wapnia, filtra glonowego, odpieniacza i filtrów zraszalnych też trzeba będzie wymienić na czerwone. Przegrody w samym sumpie będą z czerwonej plexi.

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z długiego weekendu wyrezałem pasujące do sumpa dwa kosze na siporax. Aby nie moczyć rąk przy ewentualnym wyjmowaniu złoża do płukania wymyśliłem sobie rączki oczywiście z czerwonej rury PVC zostało tylko je dokleić. Ażurowy wzór wycięć ścian (plaster miodu) jest taki sam jak dna rollermatu. Wygląda to tak

IMG-2555.jpg

IMG-2556.jpg

Wszystkie rury w sumpie wymienię na czerwone oraz dekle reaktora wapnia, filtra glonowego, odpieniacza i filtrów zraszalnych też trzeba będzie wymienić na czerwone. Przegrody w samym sumpie będą z czerwonej plexi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.