Skocz do zawartości

Historia edycji

mem_phis

mem_phis

No ale mój caly czas jest podpiety do chmury - wiec nadal figuruje na tej liscie 1163 sztuk :)

w tym momencie sprzet bada kh, temp i ph. Nic nie dozuje bo przelal mi 2x plyn raptem o litr i czeka az mi w koncu dotrze mastertronic po czym odsylam go do was (po raz 3 czy 4...).

Wiec w statystykach mój sprzet jak najbardziej wychodzi ze dziala. Oprogramowanie mam zostawione takie ze jakoś dziala, bo instalowalem również nowsze ale stabilnosc pracy spadala. 

a od jakiegoś czasu np. taki nowy fajny bug, tak wyglada wykres kh w podgladzie urzadzenia zdjecie numer 1

a zdjecie numer 2 pokazuje juz podglad wynikow kh

 

Screenshot_20211213-142140_Chrome.jpg

Screenshot_20211213-142109_Chrome.jpg

mem_phis

mem_phis

No ale mój caly czas jest podpiety do chmury - wiec nadal figuruje na tej liscie 1163 sztuk :)

w tym momencie sprzet bada kh, temp i ph. Nic nie dozuje bo przelal mi 2x plyn raptem o litr i czeka az mi w koncu dotrze mastertronic po czym odsylam go do was (po raz 3 czy 4...).

Wiec w statystykach mój sprzet jak najbardziej wychodzi ze dziala. Oprogramowanie mam zostawione takie ze jakoś dziala, bo instalowalem również nowsze ale stabilnosc pracy spadala. 

a od jakiegoś czasu np. taki nowy fajny bug, tak wyglada wykres kh w podgladzie urzadzenia

Screenshot_20211213-142140_Chrome.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.