Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

40 minut temu, mem_phis napisał:

Hehehe i teraz mi to mówisz :D swoja drogą, to też ciekawe, taki stezony balling plus mikroelementy AF i jakby to wtedy wyszlo (na oko duzo taniej ;)

Nie liczyłem dokładnie, ale u mnie takie strongi to większa część kosztów, same proszki są dość tanie. Robiąc wg instrukcji, zestaw strongów za 79zł starcza na 15 L balinga. A i tak trzeba dodawać jeszcze, bo nie pokrywa zapotrzebowania. Component pewnie wychodzi jeszcze gorzej, ale czy napewno? Plus taki, że można pod pompę podpisać

O węglanie sodu chyba Ci pisałem w innym temacie. Za oceanem normalnie sklepy (jak brs) to sprzedają jako "soda ash". Ma tylko jeden "minus" - delikatnie podnosi pH:D

Słony leszcz

Słony leszcz

10 minut temu, mem_phis napisał:

Hehehe i teraz mi to mówisz :D swoja drogą, to też ciekawe, taki stezony balling plus mikroelementy AF i jakby to wtedy wyszlo (na oko duzo taniej ;)

Nie liczyłem dokładnie, ale u mnie takie strongi to większa część kosztów, same proszki są dość tanie. Robiąc wg instrukcji, zestaw strongów za 79zł starcza na 15 L balinga. A i tak trzeba dodawać jeszcze, bo nie pokrywa zapotrzebowania. Component pewnie wychodzi jeszcze gorzej, ale czy napewno? Plus taki, że można pod pompę podpisać

O węglanie sodu chyba Ci pisałem w innym temacie. Za oceanem normalnie sklepy (jak brs) to sprzedają jako "sodą ash". Ma tylko jeden "minus" - delikatnie podnosi pH:D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.