Skocz do zawartości

Historia edycji

mem_phis

mem_phis

jako, że z PS nie doszliśmy do konsensusu, a było tu tylu chetnych do prowadzenia testu na swoich zbiornikach i ratowania honoru PS, to daje im szanse. Cały piekny zestaw tak jak do mnie wrocil z PS z dodatkami i bajerami (czujniki, uchwyty, sondy, plyny), ktore do niego mam bedzie do przejecia w super promocji, po czym mozna go odpalic i za 3-6m zdac relacje jak to smiga. Powiem szczerze, ze az faktycznie zrobie na niego mega promke jezeli ktos sie zobowiąże go solennie użytkować przez nastepne minimum poł roku (ewentualnie do pierwszej awarii zbiornika) - tylko ktos znany tu na forum, a nie wczoraj rejestrowane konto (fajnie jakby test byl chociaz ciut obiektywny, a nie wykonany po kolezensku). A na dniach jakos, wrzuce jeszcze omawiane nagranie telefoniczne na YT (tylko musze to jakos zgrac w odpowiednim formacie), wiec jak komus sie bedzie chcialo tracic czas (nawet na przewijaniu to 38min tego jest) to bedzie mial okazje jeszcze skonfrontowac rozne wypowiedzi ktore sie tu pojawily i moze wtedy podejmie sam dla siebie decyzje, kto tu bardziej sciemnial i kto kogo oczernial. Mam nadzieje, ze juz powoli bede mogl zamknac ten etap...

mem_phis

mem_phis

jako, że z PS nie doszliśmy do konsensusu, a było tu tylu chetnych do prowadzenia testu na swoich zbiornikach i ratowania honoru PS, to daje im szanse. Cały piekny zestaw tak jak do mnie wrocil z PS z dodatkami i bajerami (czujniki, uchwyty, sady, plyny), ktore do niego mam bedzie do przejecia w super promocji, po czym mozna go odpalic i za 3-6m zdac relacje jak to smiga. Powiem szczerze, ze az faktycznie zrobie na niego mega promke jezeli ktos sie zobowiąże go solennie użytkować przez nastepne minimum poł roku (ewentualnie do pierwszej awarii zbiornika) - tylko ktos znany tu na forum, a nie wczoraj rejestrowane konto (fajnie jakby test byl chociaz ciut obiektywny, a nie wykonany po kolezensku). A na dniach jakos, wrzuce jeszcze omawiane nagranie telefoniczne na YT (tylko musze to jakos zgrac w odpowiednim formacie), wiec jak komus sie bedzie chcialo tracic czas (nawet na przewijaniu to 38min tego jest) to bedzie mial okazje jeszcze skonfrontowac rozne wypowiedzi ktore sie tu pojawily i moze wtedy podejmie sam dla siebie decyzje, kto tu bardziej sciemnial i kto kogo oczernial. Mam nadzieje, ze juz powoli bede mogl zamknac ten etap...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.