Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

28 minut temu, Beti napisał:

Nie sądzę.

Hanka ma 0.04 +- wynik, a dosypanie nowego węgla mogło spowodowac mały skok po4.

Poczekaj na wyniki ICP, zasolenie masz stałe ??

 

zasolenie od ponad roku mam 1.023. Wymieniłem węgiel bo hanka zaczęła mi pokazywać 0.05. gdzie od około 8 miesięcy było 0.00(nigdy nie pokazało inaczej). Przy po4 0.00 na hance wszystkie korale fajnie się pompowały. Przy skoku na 0.05 przestały tak fajnie się pompować. Dzis przed podmianą wody hanka dwukrotnie pokazała mi 0.06 po podmianie 0.03 też dwukrotnie. Zamówiłem też złoże all in one biopellet xl. Podmienię połowę pelletów w filtrze. Do czasu namnożenia się nowych bakterii użyję absorbera.

Dexter2k13

Dexter2k13

22 minuty temu, Beti napisał:

Nie sądzę.

Hanka ma 0.04 +- wynik, a dosypanie nowego węgla mogło spowodowac mały skok po4.

Poczekaj na wyniki ICP, zasolenie masz stałe ??

 

zasolenie od ponad roku mam 1.023. Wymieniłem węgiel bo hanka zaczęła mi pokazywać 0.05. gdzie od około 8 miesięcy było 0.00. Przy po4 0.00 na hance wszystkie korale fajnie się pompowały. Przy skoku na 0.05 przestały tak fajnie się pompować. Dzis przed podmianą wody hanka dwukrotnie pokazała mi 0.06 po podmianie 0.03 też dwukrotnie. Zamówiłem też złoże all in one biopellet xl. Podmienię połowę pelletów w filtrze. Do czasu namnożenia się nowych bakterii użyję absorbera.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.