Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

20 godzin temu, dla syna napisał:

Dodatkowo zauważyłem że wzrost jodu nie jest liniowy. Początkowo przybiera wolno (jakby koralowce go pochłaniały/buforowaly) a później przy tej samej dawce następuje przyspieszony wzrost.

Tam nie masz zerowego jodu, a jeśli zrobiłeś dzień/dwa dni wcześniej podmianę 20% to wartosc 15u jest całkiem realna. 

A co do problemu Dextera nie ma co narazie wróżyć. Poczekajmy na icp bo przyczyn może być mnóstwo. 

 

19 godzin temu, FajnyRadziu napisał:

Może i nie zero ale wręcz marginalnie. Naturalnie icp mi pomogło bardzo bo po dozowaniu jodu caulastrea się odrodziła. 

Sam jestem ciekawy jego icp :)

Witam. problem z po4 rozwiązałem, wirnik od pompy  filtra przepływowego był zapchany i ledwo co się kręcił. Wyczyściłem go i po4 dziś rano było juz 0.00. Po południu po podaniu mrożonek ponowiłem test i ciągle 0.00.  Moje pytanie jest jednak inne, ile czasu trzeba czekać aż w marinlab wykonają testy? Od piątku mam status na emailu próbka dotarła. Co dziwne bo w piątek w  południe wysłałem paczkę. Czy to jest jakiś błąd? 

marinalb.png

Dexter2k13

Dexter2k13

20 godzin temu, dla syna napisał:

Dodatkowo zauważyłem że wzrost jodu nie jest liniowy. Początkowo przybiera wolno (jakby koralowce go pochłaniały/buforowaly) a później przy tej samej dawce następuje przyspieszony wzrost.

Tam nie masz zerowego jodu, a jeśli zrobiłeś dzień/dwa dni wcześniej podmianę 20% to wartosc 15u jest całkiem realna. 

A co do problemu Dextera nie ma co narazie wróżyć. Poczekajmy na icp bo przyczyn może być mnóstwo. 

 

19 godzin temu, FajnyRadziu napisał:

Może i nie zero ale wręcz marginalnie. Naturalnie icp mi pomogło bardzo bo po dozowaniu jodu caulastrea się odrodziła. 

Sam jestem ciekawy jego icp :)

Witam. problem z po4 rozwiązałem, wirnik od pompy  filtra przepływowego był zapchany i ledwo co się kręcił. Wyczyściłem go i po4 dziś rano było juz 0.00. Po południu po podaniu mrożonek ponowiłem test i ciągle 0.00.  Moje pytanie jest jednak inne, ile czasu trzeba czekać aż w marinlab wykonają testy? Od piątku mam status na emailu próbka dotarła. Co dziwne bo w piątek przed południem wysłałem paczkę. Czy to jest jakiś błąd? 

marinalb.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.