Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

5 godzin temu, SU1 napisał:

 Po kilku miesiącach testów  stwierdzam że  działanie było równe zeru .

Czyli co myślisz że te tysiące sprzedanych bioreaktorów firmy Bashsea to placebo? Te wpisy na obcojęzycznych forach o rewelacyjnym działaniu takich bioreaktorów to zwykłe kłamstwa? Czy też takie hurtownie jak napisał owier poniżej wydają grubą kasę na coś co nie przynosi efektów?

W dniu 13.07.2020 o 15:09, owler napisał:

Widziałem taki filtr w jednej z dużych hurtowni miał tak na oko ze 2m wysokości i 0,5m średnicy, więc działa na pewno nikt by nie inwestował kasy w coś co jest mało wydajne i w coś co można łatwo zastąpić.

Trzeba jeszcze pamiętać że aby taki bioreaktor działał poprawnie musi być oprócz dużego przepływu woda odpowiednie natlenienie. Za małe natlenienie hamuje efekty działanie bioreaktora. I również weź pod uwagę różnicę wody słodkiej od słonej. Poniżej link do jednego z wielu wpisów na anglojęzycznym forum poczytaj sobie:

http://www.mbisite.org/Forums/tm.aspx?m=63169&mpage=1&print=true

Sam nie widziałem efektów działania tych mediów i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w tego rodzaju DIY aby się przekonać na własnej skórze.

waldek123blau

waldek123blau

4 godziny temu, SU1 napisał:

 Po kilku miesiącach testów  stwierdzam że  działanie było równe zeru .

Czyli co myślisz że te tysiące sprzedanych bioreaktorów firmy Bashsea to placebo? Te wpisy na obcojęzycznych forach o rewelacyjnym działaniu takich bioreaktorów to zwykłe kłamstwa? Czy też takie hurtownie jak napisał owier poniżej wydają grubą kasę na coś co nie przynosi efektów? Sam nie widziałem efektów działania tych mediów i dlatego postanowiłem spróbować aby się przekonać na własnej skórze.

waldek123blau

waldek123blau

Czyli co myślisz że te tysiące sprzedanych bioreaktorów firmy Bashsea to placebo? Te wpisy na obcojęzycznych forach o rewelacyjnym działaniu takich bioreaktorów to zwykłe kłamstwa? Czy też takie hurtownie jak napisał owier poniżej wydają grubą kasę na coś co nie przynosi efektów? Sam nie widziałem efektów działania tych mediów i dlatego postanowiłem spróbować aby się przekonać na własnej skórze.

W dniu 13.07.2020 o 15:09, owler napisał:

Widziałem taki filtr w jednej z dużych hurtowni miał tak na oko ze 2m wysokości i 0,5m średnicy, więc działa na pewno nikt by nie inwestował kasy w coś co jest mało wydajne i w coś co można łatwo zastąpić.

 

4 godziny temu, SU1 napisał:

 Po kilku miesiącach testów  stwierdzam że  działanie było równe zeru .

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.