Skocz do zawartości

Historia edycji

Arrooss1

Arrooss1

Witam,

Stałem się posiadaczem używanego szkła o wym. 1200x800x600. W zestawie jest cały sprzęt, kiedyś będzie czas by wszystko opisać.

W chwili obecnej muszę przerobić sump. Szło jakie posiadam to 950x650x450. 

Poniżej załączam mój pomysł na rozmieszczenie komór. 

Ze sprzętu jaki muszę upchać to: odpieniacz TWISTMAN OB-200-EXT V2, obiegówka Jebao 10000.

Czkam na jakieś podpowiedzi, korekty. Cały czas się zastanawiam czy nie zamienić komory odpieniacza z komorą na skałę, ale wtedy musiałbym przenieść bubble trap za odpieniacz. Co myślicie?

 

 

 

akwarium.jpg

sump wymiary.jpg

akwarium (2).jpg

sump wymiary (1).jpg

Arrooss1

Arrooss1

Witam,

Stałem się posiadaczem używanego szkła o wym. 1200x800x600. W zestawie jest cały sprzęt, kiedyś będzie czas by wszystko opisać.

W chwili obecnej muszę przerobić sump. Szło jakie posiadam to 950x650x450. 

Poniżej załączam mój pomysł na rozmieszczenie komór. 

Ze sprzętu jaki muszę upchać to: odpieniacz TWISTMAN OB-200-EXT V2, obiegówka Jebao 10000.

Czkam na jakieś podpowiedzi, korekty. Cały czas się zastanawiam czy nie zamienić komory odpieniacza z komorą na skałę, ale wtedy musiałbym przenieść bubble trap za odpieniacz. Co myślicie?

 

 

 

akwarium.jpg

sump wymiary.jpg

Arrooss1

Arrooss1

Witam,

Stałem się posiadaczem używanego szkła o wym. 1200x800x600. W zestawie jest cały sprzęt, kiedyś będzie czas by wszystko opisać.

W chwili obecnej muszę przerobić sump. Szło jakie posiadam to 950x650x450. 

Poniżej załączam mój pomysł na rozmieszczenie komór. 

Ze sprzętu jaki muszę upchać to: odpieniacz TWISTMAN OB-200-EXT V2, obiegówka Jebao 10000.

Czkam na jakieś podpowiedzi, korekty. Cały czas się zastanawiam czy nie zamienić komory odpieniacza z komorą na skałę, ale wtedy musiałbym przenieść bubble trap za odpieniacz. Co myślicie?

 

akwarium.jpg

sump wymiary.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.