Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

41 minut temu, khazad93 napisał:

Sprawdzając wymagania ryb pod względem wielkości akwarium (w erybce np) można przeczytać ze hepatus wymaga 1000l zbiornika, młody żółtek 200 później 600l itd. I jednocześnie można zaobserwować takie ryby np na youtube w akwarium 250l.

Tymi opisami bym się nie sugerował. W jednym sklepie piszą, że 100 litrów, a w drugim, że 300 itp. Ja mam w  kostce garbika springeri, wielkości  4 cm i ma kupę miejsca do pływania:) A sklepie jest opis, że minimum 150 litrów..... z kolei przy garbiku parasema jest napisane, że można trzymać w 60 litrach,  miałem tego garbika i jest 2 razy większy od springeri, a to ta sama rodzina i ryba o bardzo podobnym zachowaniu, więc gdzie tu logika?

klossowski

klossowski

35 minut temu, khazad93 napisał:

Sprawdzając wymagania ryb pod względem wielkości akwarium (w erybce np) można przeczytać ze hepatus wymaga 1000l zbiornika, młody żółtek 200 później 600l itd. I jednocześnie można zaobserwować takie ryby np na youtube w akwarium 250l.

Tymi opisami bym się nie sugerował. W jednym sklepie piszą, że 100 litrów, a w drugim, że 300 itp. Ja mam w  kostce garbika springeri, wielkości  4 cm i ma kupę miejsca do pływania:) A sklepie jest opis, że minimum 150 litrów..... z kolei przy garbiku parasema jest napisane, że można trzymać w 60 litrów,  miałem tego garbika i jest 2 razy większy od springeri, a to ta sama rodzina i ryba o bardzo podobnym zachowaniu, więc gdzie tu logika?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.