Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

W dniu 1.08.2020 o 10:05, Marijo napisał:

Niestety dziś już mandarynki nie znalazłem. Prawdopodobnie sam ją zabiłem dolewając wczoraj fitoplanktonu w którym było jeszcze sporo azotanów. Zrobiłem przed chwilą  podstawowe testy wody w akwarium gdzie pływała i azotany wyszły 10 pmm , (przedwczoraj były na poziomie 2 ppm). Być może zabił ją szybki skok tego parametru, albo to dla tych larw zbyt duża wartość. Niestety hodowla wrotki i widłonogów wymaga dużych ilości fitoplanktonu i ledwie co wyrabiam z produkcją. Na przyszłość będę musiał bardziej uważać.

Jakieś kolejne kroki postępy?  :)

sith114

sith114

W dniu 1.08.2020 o 10:05, Marijo napisał:

Niestety dziś już mandarynki nie znalazłem. Prawdopodobnie sam ją zabiłem dolewając wczoraj fitoplanktonu w którym było jeszcze sporo azotanów. Zrobiłem przed chwilą  podstawowe testy wody w akwarium gdzie pływała i azotany wyszły 10 pmm , (przedwczoraj były na poziomie 2 ppm). Być może zabił ją szybki skok tego parametru, albo to dla tych larw zbyt duża wartość. Niestety hodowla wrotki i widłonogów wymaga dużych ilości fitoplanktonu i ledwie co wyrabiam z produkcją. Na przyszłość będę musiał bardziej uważać.

Jakieś kolejne kroki postępy? Sam myślę czy Zbychowi nie dokupić jakiejś panny tylko musiałbym jakąś dorwać ;)
Ja co prawda mam Synchiropus ocellatus, ale przyznam ze takim jednym z rafowych marzeń właśnie jest jakieś rybki rozmnożyć.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.