Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

28 minut temu, katani napisał:

Poczekaj, jak zaczniesz użytkować ;)

Chociaż człowieka w serwisie mają rewelacyjnego:bow. Poza tym żaden ze sprzętów, które posiadam (lampa, pompa i reaktor wapnia), nie działają właściwie i przy żadnym nie obyło się bez kontaktu z serwisem:banghead. Z panem Tomaszem (serwisant), niedługą będę na "TY", już nawet mi głupio dzwonić i mówić, że znowu coś nie działa. Ja już nie wydam złotówki na sprzęt z PS. Przepraszam, kolumna odgazowująca z PS działa właściwie i nie wymagała ingerencji serwisu, jednak tu chyba nie ma się co zepsuć. 

norbi2222

norbi2222

16 minut temu, katani napisał:

Poczekaj, jak zaczniesz użytkować ;)

Chociaż człowieka w serwisie mają rewelacyjnego:bow. Po za tym żaden ze sprzętów, które posiadam (lampa, pompa i reaktor wapnia), nie działają właściwie i przy żadnym nie obyło się bez kontaktu z serwisem:banghead. Z panem Tomaszem (serwisant), niedługą będę na "TY", już nawet mi głupio dzwonić i mówić, że znowu coś nie działa. Ja już nie wydam złotówki na sprzęt z PS. Przepraszam, kolumna odgazowująca z PS działa właściwie i nie wymagała ingerencji serwisu, jednak tu chyba nie ma się co zepsuć. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.