Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

43 minuty temu, Mateusz140 napisał:

Czy to kłótnia? Czy raczej próba doradzenia użytkownikowi bezpiecznego rozwiązania?
Dolewasz kranówki do akwarium? Bo ja nie stad moja rada by zlac wszystko

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Jaka kłótnia? I o co? Przecież każdy chyba wie, że używanie RODi jest najbezpieczniejsze i nie ma co z tym dyskutować. Pytanie było, czy jak na początku zostawi trochę kranówy, to coś złego się stanie. Według mnie i tylko według mnie, to raczej mu baniaka nie wysadzi, ale i tak ryzyko jakieś jest, więc napisałem, że tak też można, ale po co ryzykować? Przecież i tak potem trzeba wszystko robić na RODi, żeby uniknąć kumulacji i niepotrzebnych substancji, tylko tyle :cat:

klossowski

klossowski

36 minut temu, Mateusz140 napisał:

Czy to kłótnia? Czy raczej próba doradzenia użytkownikowi bezpiecznego rozwiązania?
Dolewasz kranówki do akwarium? Bo ja nie stad moja rada by zlac wszystko

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Jaka kłótnia? I o co? Przecież każdy chyba wie, że robienie solanki na RODi jest najbezpieczniejsze i nie ma co z tym dyskutować. Pytanie było, czy jak na początku zostawi trochę kranówy, to coś złego się stanie. Według mnie i tylko według mnie, to raczej mu baniaka nie wysadzi, ale i tak ryzyko jakieś jest, więc napisałem, że tak też można, ale po co ryzykować? Przecież i tak potem trzeba wszystko robić na RODi, żeby uniknąć kumulacji i niepotrzebnych substancji, tylko tyle :cat:

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.