Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

22 minuty temu, Pawkuu napisał:

Spoko możesz mi współczuć w końcu nie wszyscy idą z trendami z "Ameryki" i "youtuberów" Później zostają takie stare pierniki co dalej trzymają się fundamentalnych zasad :D

Chłopie, co mnie to obchodzi, zrobiłem jak zrobiłem i to opisałem, dodając, że to tylko moje doświadczanie, poparte  przy okazji wynikami badań biologów, a jak ty sobie robisz to mam to w...  jak chcesz to opisz, a nie  jakieś debilizmy  wypisujesz.  Co ci nie pasuje? Potrafisz chociaż jedno zdanie napisać? Jakich zasad? Masz jakąś elementarną wiedzę chociaż? To się podziel, chętnie poczytam, poza rewelacjami, że twój dziadek tak robił, bo mój 60 km chodził piechotą do Warszawy, więc dzięki za takie porady.

klossowski

klossowski

20 minut temu, Pawkuu napisał:

Spoko możesz mi współczuć w końcu nie wszyscy idą z trendami z "Ameryki" i "youtuberów" Później zostają takie stare pierniki co dalej trzymają się fundamentalnych zasad :D

Chłopie, co mnie to obchodzi, zrobiłem jak zrobiłem i to opisałem, dodając, że to tylko moje doświadczanie, poparte  przy okazji wynikami badań biologów, a jak ty sobie robisz to mam to w...  jak chcesz to opisz, a nie  jakieś debilizmy  wypisujesz.  Co ci nie pasuje? Potrafisz chociaż jedno zdanie napisać? Jakich zasad? Masz jakąś elementarną wiedzę chociaż? To się podziel, chętnie poczytam.

klossowski

klossowski

19 minut temu, Pawkuu napisał:

Spoko możesz mi współczuć w końcu nie wszyscy idą z trendami z "Ameryki" i "youtuberów" Później zostają takie stare pierniki co dalej trzymają się fundamentalnych zasad :D

Chłopie, co mnie to obchodzi, zrobiłem jak zrobiłem i to opisałem, dodając, że to tylko moje doświadczanie, poparte  przy okazji wynikami badań biologów, a jak ty sobie robisz to mam to w...  jak chcesz to opisz, a nie  jakieś debilizmy  wypisujesz.  Co ci nie pasuje? Potrafisz chociaż jedno zdanie napisać? Jakich zasad? Masz jakąś elementarną wiedzę chociaż?

klossowski

klossowski

11 minut temu, Pawkuu napisał:

Spoko możesz mi współczuć w końcu nie wszyscy idą z trendami z "Ameryki" i "youtuberów" Później zostają takie stare pierniki co dalej trzymają się fundamentalnych zasad :D

Chłopie, co mnie to obchodzi, zrobiłem jak zrobiłem i to opisałem, dodając, że to tylko moje doświadczanie, poparte  przy okazji wynikami badań biologów, a jak ty sobie robisz to mam to w...  jak chcesz to opisz, a nie  jakieś debilizmy  wypisujesz.  Co ci nie pasuje? Potrafisz chociaż jedno zdanie napisać?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.