Skocz do zawartości

Historia edycji

FajnyRadziu

FajnyRadziu

O ile nie ma co cisnąć o wyższość braku odpieniacza nad posiadanie (bo są inne metody filtracji) o tyle jak już pisałem kranówka powinna być tylko i wyłącznie w geście osoby, która chce zaryzykować.

Ja OP odpisałbym - tak, zlej wszystko w cholerę i wypłucz skałę w RODI.

Już było klepane wiele razy, że kranówka! = kranówka i każde miasto ma inną (pomijam fakt awarii sieci wodociągowej i dostania się syfu do obiegu). Więc to, że jednej czy dwóm osobom się udało świadczy o niczym. Nawet jak ktoś ma potężne akwarium, które radzi sobie z całym syfem z kranówki niekoniecznie poradzi sobie z szlamem, który może polecieć pewnego pięknego dnia do sieci.

Po co ryzykować? Cała idea RODI to podstawa pod mieszanie soli. Gwarancja, że masz 0000 wodę i czysty umysł.

Za tydzień znowu w morze uciekam to nie zdążę ale jak wrócę zrobię znowu test ICP akwa + woda (tym razem zamiast rodi z ciekawości naleję kranówki) bo chcę się przekonać jak all-for-reef działa. Zobaczymy.

FajnyRadziu

FajnyRadziu

O ile nie ma co cisnąć o wyższość braku odpieniacza nad posiadanie (bo są inne metody filtracji) o tyle jak już pisałem kranówka powinna być tylko i wyłącznie w geście osoby, która chce zaryzykować.

Ja OP odpisałbym - tak, zlej wszystko w cholerę i wypłucz skałę w RODI.

Już było klepane wiele razy, że kranówka! = kranówka i każde miasto ma inną (pomijam fakt awarii sieci wodociągowej i dostania się syfu do obiegu). Więc to, że jednej czy dwóm osobom się udało świadczy o niczym. Nawet jak ktoś ma potężne akwarium, które radzi sobie z całym syfem z kranówki niekoniecznie poradzi sobie z szlamem, który może polecieć pewnego pięknego dnia do sieci.

Po co ryzykować? Cała idea RODI to podstawa pod mieszanie soli. Gwarancja, że masz 0000 wodę i czysty umysł.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.