Skocz do zawartości

Historia edycji

smarek123

smarek123

Cześć,

 

Mam roczne akwarium 120l, miesiąc po przeprowadzce. Trochę miękasów, kilka LPSów, 2 Amphiriony, babkę, krewetkę, kraba i jeżowca. Wszystkie parametry mam w normie poza NO3 które utrzymuje się stale na poziomie 20-25. PO4 jest 0.03. Od tygodnia mam w panelu spaghetti, purigen i od 3 dni leję 2ml AF Phos Minus. Niestety poziom NO3 bez zmian. Wiem, że taki poziom azotanów może być, ale mam trochę problem zielonymi mchowatymi glonami na szybie i skałach. Od jakiegoś czasu glon zaczyna szarzeć/bieleć. Czy coś robię źle ? Kiedy mogę spodziewać się spadku azotanów ? Odpieniacz to Miniflotor, pieni bardzo ładnie. Pompa obiegowa 2000l/h, cyrkulacja Tunze 6015 i Jebao SOW-4.

smarek123

smarek123

Cześć,

 

Mam roczne akwarium 120l, miesiąc po przeprowadzce. Trochę miękasów, kilka LPSów, 2 Amphiriony, babkę, krewetkę, kraba i jeżowca. Wszystkie parametry mam w normie poza NO3 które utrzymuje się stale na poziomie 20-25. PO4 jest 0.03. Od tygodnia mam w panelu spaghetti, purigen i od 3 dni leję 2ml AF Phos Minus. Niestety poziom NO3 bez zmian. Wiem, że taki poziom azotanów może być, ale mam trochę problem zielonymi mchowatymi glonami na szybie i skałach. Od jakiegoś czasu glon zaczyna szarzeć/bieleć. Czy coś robię źle ? Kiedy mogę spodziewać się spadku azotanów ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.