Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

33 minuty temu, Arek77 napisał:

Wiem o tym, ale niestety nie jestem w stanie nic tam dostrzec..... mimo wielokrotnych obserwacji ze szkłem powiększającym:)

Tak, to rodzeństwo. Nie nam zamiaru ich rozmnażać.  Znajomy sprzedawca starał się dobrać parkę, ale że były małe to gwarancji nie dał. Jak będzie wojna to mogę jednego oddać. 

U mnie się dogadują, ale jak się okazało trafiłem parkę. Reg. uprawiają tarło po czym samiec (chyba) ma mordę rozdętą jak balon, trzymając ikrę w niej. Ma tak ze 2-3 dni po czym wszystko wraca do normy. Poza tarłem trzymają się raczej na dystans. W ogóle mam szczęście, błazny piranie też trą się na potęgę, nawet ostatnio oglądnołem sobie jak w samo południe składają ikrę. Kiedyś podejmę wyzwanie, i spróbuję odchować bo krzyżówki a. melanopus / frenatus chyba jeszcze na formu nikt nie hodował. Pozdr., tomko

tomko

tomko

28 minut temu, Arek77 napisał:

Wiem o tym, ale niestety nie jestem w stanie nic tam dostrzec..... mimo wielokrotnych obserwacji ze szkłem powiększającym:)

Tak, to rodzeństwo. Nie nam zamiaru ich rozmnażać.  Znajomy sprzedawca starał się dobrać parkę, ale że były małe to gwarancji nie dał. Jak będzie wojna to mogę jednego oddać. 

U mnie się dogadują, ale jak się okazało trafiłem parkę. Reg. uprawiają tarło po czym samiec (chyba) ma mordę rozdętą jak balon, trzymając ikrę w niej. Ma tak ze 2-3 dni po czym wszystko wraca do normy. Poza tarłem trzymają się raczej na dystans. Wogóle mam szczęście, błazny piranie też trą się na potęgę, nawet ostatnio oglądnołem sobie jak w samo południe składają ikrę. Kiedyś podejmę wyzwanie, i spróbuję odchować bo krzyżówki a. melanopus / frenatus chyba jeszcze na formu nikt nie hodował. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.