Skocz do zawartości

Historia edycji

niknik

niknik

Godzinę temu, pawellb napisał:

A co oznacza po swojemu ;). Bo jeśli to, że odrzucasz wszystkie metody prowadzenia oceanu i masz własne pomysły. Źle to widzę. Czytam posty w temacie. Myślę sobie ktoś pyta, padają odpowiedzi. Zawsze różne, bo tak ma być. Ty na początku też odpowiadasz. Ale później wszystkich krytykujesz. Nie mają wiedzy, nie potrafią pisać. Z twoich wpisów nasuwa się jedno. Ma być tak jak ty uważasz. I wszyscy musz się z tobą zgadzać. Tak to odbieram. 

PS. Stosuje vsv, które się u mnie bardzo dobrze sprawdza. Mam teraz 4 ukwiały. Było 7. Zmieniły ocean. 

Screenshot_20200917_180005.jpg

Screenshot_20200917_180145.jpg

 

Tak jak pisałem wcześniej, mam trudny charakter... Drugie co pisałem, wiem że u większości ludzi vsv świetnie się sprawdza. Problem w tym że nie u wszystkich. 

Po swojemu to znaczy poczytam, pomyśle, ocenie czy to co przeczytałem ma sens i zacznę stosować. Na razie od dwóch tyg działa reaktor chaeto i wyleciał odpieniacz. Może wrócę też do glikolu, kilka kropel dziennie.

niknik

niknik

Godzinę temu, pawellb napisał:

A co oznacza po swojemu ;). Bo jeśli to, że odrzucasz wszystkie metody prowadzenia oceanu i masz własne pomysły. Źle to widzę. Czytam posty w temacie. Myślę sobie ktoś pyta, padają odpowiedzi. Zawsze różne, bo tak ma być. Ty na początku też odpowiadasz. Ale później wszystkich krytykujesz. Nie mają wiedzy, nie potrafią pisać. Z twoich wpisów nasuwa się jedno. Ma być tak jak ty uważasz. I wszyscy musz się z tobą zgadzać. Tak to odbieram. 

PS. Stosuje vsv, które się u mnie bardzo dobrze sprawdza. Mam teraz 4 ukwiały. Było 7. Zmieniły ocean. 

Screenshot_20200917_180005.jpg

Screenshot_20200917_180145.jpg

 

Tak jak pisałem wcześniej, mam trudny charakter... Drugie co pisałem, wiem że u większości ludzi vsv świetnie się sprawdza. Problem w tym że nie u wszystkich.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.