Skocz do zawartości

Historia edycji

Grzegorz Dyzma

Grzegorz Dyzma

Bardzo ładnie, jest spokoj, jest przestrzen, fajne proprcje w rozmiarze akwarium. 

Co do cyklu azotowego mimo ze amoniak niewykrwalny dojrzewanie w mniejszym  czy wiekszym stopniu odbedzie sie. To dwa odzielne procesy/tematy. 

Mam pytanie co do belek oswietleniowych Orphek.  Czy jest efekt "disco" na piasku , czyli rozszczepeinie kolorow. Mysle nad dodatkowym oswietleniem do ATI Sunpower i nie che byc rozczarowany.

Za szczera opinie z góry dziekuje. Trzymam kciuki i kibicuje

Grzegorz Dyzma

Grzegorz Dyzma

Bardzo ładnie, jest spokoj, jest przestrzen, fajne proprcje w rozmiarze akwarium. 

Co do cyklu azotowego mimo ze amoniak niewykrwalny dojrzewanie w mniejszym  czy wiekszym stopniu odbedzie sie. To dwa odzielne procesy/tematy. T

Mam pytanie co do belek oswietleniowych Orphek.  Czy jest efekt "disco" na piasku , czyli rozszczepeinie kolorow. Mysle nad dodatkowym oswietleniem do ATI Sunpower i nie che byc rozczarowany.

Za szczera opinie z góry dziekuje. Trzymam kciuki i kibicuje

Grzegorz Dyzma

Grzegorz Dyzma

Bardzo ładnie, jest spokoj, jest przrstrzen, fajne proprcje w rozmiarze akwarium. 

Co do cyklu azotowego mimo ze amoniak niewykrwalny dojrzewanie w mniejszym  czy wiekszym stopniu odbedzie sie. To dwa odzielne procesy/tematy. T

Mam pytanie co do belek oswietleniowych Orphek.  Czy jest efekt "disco" na piasku , czyli rozszczepeinie kolorow. Mysle nad dodatkowym oswietleniem do ATI Sunpower i nie che byc rozczarowany.

Za szczera opinie z góry dziekuje. Trzymam kciuki i kibicuje

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.