Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

23 minuty temu, dla syna napisał:

Spokojnie panowie, musiałem wrócić do domu bo nie miałem instrukcji w kieszeni ;)

Pierwsza sprawa, to że rozcieńczasz świeżą solanką (ze sztucznej soli, wolną od azotanów i azotynów), a nie RODI. Poza tym, piszą że trzeba na samym początku odmierzyć 1ml wody testowanej, jeszcze przed podaniem czegokolwiek. Co do dokładności, to dokładnie tak to hanna opisuje, że błąd jest ok. 10x większy przy rozcieńczaniu.

...zmachany jestem... później siądę i przetłumaczę jeśli wcześniej ktoś inny nie ogarnie.

Słony leszcz

Słony leszcz

16 minut temu, dla syna napisał:

Spokojnie panowie, musiałem wrócić do domu bo nie miałem instrukcji w kieszeni ;)

Pierwsza sprawa, to że rozcieńczasz świeżą solanką (ze sztucznej soli, wolną od azotanów i azotynów), a nie RODI. Poza tym, piszą że trzeba na samym początku odmierzyć 1ml wody testowanej, jeszcze przed podaniem czegokolwiek. Co do dokładności, to dokładnie tak to hanna opisuje, że błąd jest ok. 10x większy przy rozcieńczaniu

Słony leszcz

Słony leszcz

12 minut temu, dla syna napisał:

mJmEJBt.jpg 

EwkUOVv.jpg

Spokojnie panowie, musiałem wrócić do domu bo nie miałem instrukcji w kieszeni ;)

Pierwsza sprawa, to że rozcieńczasz świeżą solanką (ze sztucznej soli, wolną od azotanów i azotynów), a nie RODI. Poza tym, piszą że trzeba na samym początku odmierzyć 1ml wody testowanej, jeszcze przed podaniem czegokolwiek. Co do dokładności, to dokładnie tak to hanna opisuje, że błąd jest ok. 10x większy przy rozcieńczaniu

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.