Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

23 minuty temu, endi007 napisał:

Tomko nie dokonca rozumiem. Czyli  proponujesz czerwien i zielen podniesc w szczycie do 50 %?

Zgadza się. Prznajmniej 50 %. Ja na ledach mam 13500K, a przy takiej temp. barwowej wszystkie kanały są praktycznie na 100%, ale za to czerwień na koralach jest czerwona a zieleń zielona. Tylko trzeba im dać kilka tyg. czasu żeby się wybarwiły. Ponadto za duża moc też wypierze kolory. Przy takich podmianach i takich parametrach jak masz, innej przyczyny nie widzę. Pozdr.

tomko

tomko

22 minuty temu, endi007 napisał:

Tomko nie dokonca rozumiem. Czyli  proponujesz czerwien i zielen podniesc w szczycie do 50 %?

Zgadza się. Prznajmniej 50 %. Ja na ledach mam 13500K, a przy takiej temp. barwowej wszystkie kanały są praktycznie na 100%, ale za to czerwień na koralach jest czerwona a zieleń zielona. Tylko trzeba im dać kilka tyg czasu żeby się wybarwiły. Ponadto za duża moc też wypierze kolory. Przy takich podmianach i takich parametrach jak masz, innej przyczyny nie widzę. Pozdr.

tomko

tomko

17 minut temu, endi007 napisał:

Tomko nie dokonca rozumiem. Czyli  proponujesz czerwien i zielen podniesc w szczycie do 50 %?

Zgadza się. Prznajmniej 50 %. Ja na ledach mam 13500K, a przy takiej temp. barwowej wszystkie kanały są praktycznie na 100%, ale za to czerwień na koralach jest czerwona a zieleń zielona. Tylko trzeba im dać kilka tyg czasu żeby się wybarwiły. Ponadto za duża moc też wypierze kolory. Przy takich podmianach i takich parametrach jak masz, innego problemu nie widzę. Pozdr.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.