Skocz do zawartości

Historia edycji

TomPi

TomPi

Nowy Rok i nowe pomysły weszły w życie :) choroba postępuje i akwarium 375 litrowe zastąpiłem 550l plus sump. Jeszcze wszystko na etapie wykańczania, ale już mnie cieszy. Udało się przenieść życie bez większych strat, jedynie euphyllia rozpadła się na kilka mniejszych. Przynajmniej była okazja policzyć główki ;) jest ich około 50. Stelaż też zabudowany, jeszcze została korona do sklejenia. 

W związku ze wzrostem wysokości akwarium (było 50cm jest 60cm) zastanawiam się nad podniesieniem przynajmniej części konstrukcji skalnych. 

Myślę też czy i ewentualnie jakie jeszcze ryby wprowadzić, żeby nie było tak pusto. Teraz pływa 8 sztuk i chciałem kilka mniejszych dołożyć. Jakieś propozycje? :)

 

IMG-20211231-WA0005.jpg

IMG-20211231-WA0006.jpg

TomPi

TomPi

Nowy Rok i nowe pomysły weszły w życie :) choroba postępuje i akwarium 375 litrowe zastąpiłem 550l plus sump. Jeszcze wszystko na etapie wykańczania, ale już mnie cieszy. Udało się przenieść życie bez większych strat, jedynie euphyllia rozpadła się na kilka mniejszych. Przynajmniej była okazja policzyć główki ;) jest ich około 50. Stelaż też zabudowany, jeszcze została korona do sklejenia. 

W związku ze wzrostem wysokości akwarium (było 50cm jest 60cm) zastanawiam się jeszcze nad podniesieniem przynajmniej części konstrukcji skalnych. 

Myślę też czy i ewentualnie jakie jeszcze ryby wprowadzić, żeby nie było tak pusto. Teraz pływa 8 sztuk i chciałem kilka mniejszych dołożyć. Jakieś propozycje? :)

 

IMG-20211231-WA0005.jpg

IMG-20211231-WA0006.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.