Jump to content

TomPi

Klubowicz
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomasz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jankowice
 • Akwarium
  375l (sump około 130l)

Recent Profile Visitors

961 profile views
 1. Ja w podobnym zbiorniku mam Skimz SN 147 Monzter. Nie jest głośny, regulacja dobra. U mnie w średnio obciążonym zbiorniku daje radę mimo tego, że jest skrecony prawie do połowy.
 2. TomPi

  Powerled.pro

  Też zastanawiałem się nad zamówieniem lampy u nich, ale żadnych opinii nie mogę znaleźć.
 3. Ja mam podobny zbiornik i myślę nad czymś takim: Aqua Illumination Prime 16HD. Znajomy ma zawieszone 3 sztuki i jest zadowolony.
 4. Na to wygląda, że tak spodobała mu się świeża solanka na szczęście nie padł, fałszywy alarm. Już 4 lata go mam i pierwszy raz takie zachowanie u niego widziałem.
 5. Łazi i wygląda już całkiem normalnie.
 6. Boję się, że to właśnie wnętrzności. Z pozostałymi jest wszystko ok.
 7. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji. Dzisiaj po podmianie wody z jeżowca zaczęła wydobywać się taka dziwna wydzielona. Co to może być? Odławiać go?
 8. Mam dokładnie ten sam i też polecam.
 9. Witam dzięki, ale do Twojego jeszcze mu daleko, piękne akwarium. Dobrze wiedzieć, że ktoś jest w najbliższej okolicy
 10. Tak jak wcześniej pisałem zamówiłem gotowe fronty na wymiar i sam złożyłem z nich koronę (zamawiane na pewnym portalu aukcyjnym;) 9cm). W rogach złapałem ją takim czymś: https://allegro.pl/oferta/wsporniki-podporki-polki-komandorki-laczniki-hurt-7663925660 Piach drobny. Musiałbyś zobaczyć gdzieś tą nazwę, którą wcześniej wysłałem.
 11. W starym miałem koło 25kg jeśli dobrze pamiętam. Do tego dołożyłem już jakieś 10kg. Pewnie około 35kg w sumie. Stary piach wywaliłem i dałem jeden worek żywego piachu Nature's Ocean Live Natural White 9 kg Zamówiłem gotowe fronty na wymiar i sam złożyłem koronę. Obudowę stelaża tak samo. Wszystko w jednym kolorze. W koronie jeszcze zamontowałem uchwyty na oświetlenie, bo mam belki ledowe.
 12. Też uważam, że to rhodactis. Mam identyczne i chciałbym, żeby to były rico
 13. TomPi

  Życzenia Noworoczne

  Najlepszego dla Was
 14. Minęło 80dni od przeprowadzki. W zbiorniku wielkich zmian nie było. Dołożyłem 2kg kulek maxspecta i chwilowo tyle. Poniżej kilka aktualnych zdjęć Cieszy mnie to, bo ja myślę czy jeszcze gdzieś czegoś nie dołożyć mam jeszcze trochę skały i myślę czy zrobić nową konstrukcję czy może podnieść obecne.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.