Skocz do zawartości

Historia edycji

TomPi

TomPi

Z Waszą pomocą przeprowadzka zakończyła się sukcesem...mam nadzieję ;) 3 dni temu udało mi się wszystko przełożyć i póki co bez strat. Muszę jeszcze dokupić jedną belkę oświetleniową, bo za niebiesko:D. Teraz mam 5x18 aquael actinic i jedna 18w marine. Będzie dobre? 

Odpieniacz działa, refugium jeszcze nie. W jednym ze sklepów na Śląsku (żeby nie reklamować, ale mój ulubiony:) ) poradzili mi, żeby odczekać z większą ilością zmian zaraz po przeprowadzce, więc  czekam. Zastanawiam się kiedy będzie można dodać jakąś jedną rybe. No nic, dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady! :bow:D

IMG-20201011-WA0021.jpg

IMG-20201011-WA0020.jpg

TomPi

TomPi

Z Waszą pomocą przeprowadzka zakończyła się sukcesem...mam nadzieję ;) 3 dni temu udało mi się wszystko przełożyć i póki co bez strat. Muszę jeszcze dokupić jedną belkę oświetleniową, bo za niebiesko:D. Teraz mam 5x18 aquael actinic i jedna 18w marine. Będzie dobre? 

Odpieniacz działa, refugium jeszcze nie. W jednym ze sklepów na Śląsku (żeby nie reklamować, ale mój ulubiony:) ) poradzili mi, żeby odczekać z większą ilością zmian zaraz po przeprowadzce i odczekaniu kilku tygodni, więc  czekam. Zastanawiam się kiedy będzie można dodać jakąś jedną rybe. No nic, dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady! :bow:D

IMG-20201011-WA0021.jpg

IMG-20201011-WA0020.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.