Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Natomiast faktem jest - co sprawdziłem na swojej skórze - że mocna lampa UV / 24h to jedyny skuteczny i bezpieczny środek do walki z ospą w głównym baniaku. Cała ta chemia wspomagająca,  bezpieczna dla zbiornika, to niestety ściema i strata czasu oraz pieniędzy. UV nie daje efektu natychmiastowego, bo to wynika z biologii ospy, ale długofalowo jest naprawdę godna polecenia.  Zgodnie z logiką po 6 tyg. świecenia bez ospy, akwarium powinno być jałowe. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Natomiast faktem jest - co sprawdziłem na swojej skórze - że mocna lampa UV / 24h to jedyny skuteczny i bezpieczny środek do walki z ospą w głównym baniaku. Cała ta chemia wspomagająca,  bezpieczna dla zbiornika, to niestety ściema i strata czasu oraz pieniędzy. UV nie daje efektu natychmiastowego, bo to wynika z biologii ospy, ale długofalowo jest naprawdę godna polecenia.  Zgodnie z logiką po 6 tyg. świecenia bez ospy akwarium powinno być jałowe. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Natomiast faktem jest - co sprawdziłem na swojej skórze - że mocna lampa UV / 24h to jedyny skuteczny i bezpieczny środek do walki z ospą w głównym baniaku. Cała ta chemia wspomagająca,  bezpieczna dla zbiornika, to niestety ściema i strata czasu oraz pieniędzy. UV nie daje efektu natychmiastowego, bo to wynika z biologii ospy, ale długofalowo jest naprawdę godna polecenia.  Pozdr., tomko

tomko

tomko

Natomiast faktem jest - co sprawdziłem na swojej skórze - że mocna lampa UV / 24h to jedyny skuteczy i bezpieczny środek do walki z ospą w głównym baniaku. Cała ta chemia wspomagająca,  bezpieczna dla zbiornika, to niestety ściema i strata czasu oraz pieniędzy. UV nie daje efektu natychmiastowego, bo to wynika z biologii ospy, ale długofalowo jest naprawdę godna polecenia.  Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.