Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

2 godziny temu, Eldur napisał:

Pompa Jebao DCP-2500 /zależy mi na możliwości regulacji przepływu/

Nie wiem, czy nie będzie za duża. Ja mam DCS-2000 w baniaku 112l  80 cm długości i mam ją ustawioną na pierwszym biegu, a i tak robi niezły kocioł, dwa razy większy niż cyrkulator SLW-10 na 5 biegu.

Edit. Żadna z tych pomp nie zmieści się do tego baniaka, on ma komorę o wymiarach 118 x 80, więc pompa musi być mać max 75 mm długości (DCP-2500 ma 130), chyba, że zainstalujesz jak u mnie bokiem, ale i tak nic ponad 80 mm nie ma raczej szans tam wejść.

klossowski

klossowski

2 godziny temu, Eldur napisał:

Pompa Jebao DCP-2500 /zależy mi na możliwości regulacji przepływu/

Nie wiem, czy nie będzie za duża. Ja mam DCS-2000 w baniaku 112l  80 cm długości i mam ją ustawioną na pierwszym biegu, a i tak robi niezły kocioł, dwa razy większy niż cyrkulator SLW-10 na 5 biegu.

Edit. Żadna z tych pomp nie zmieści się do tego baniaka, on ma komorę o wymiarach 118 x 80, więc pompa musi być mać max 75 mm długości (DCP-2500 ma 130), chyba, że zainstalujesz jak u mnie bokiem, ale tak nic ponad 80 mm nie ma raczej szans tam wejść.

klossowski

klossowski

2 godziny temu, Eldur napisał:

Pompa Jebao DCP-2500 /zależy mi na możliwości regulacji przepływu/

Nie wiem, czy nie będzie za duża. Ja mam DCS-2000 w baniaku 112l  80 cm długości i mam ją ustawioną na pierwszym biegu, a i tak robi niezły kocioł, dwa razy większy niż cyrkulator SLW-10 na 5 biegu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.