Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

11 minut temu, Tester napisał:

 ICP nie określa poziomu azotanów. To dość trudne technicznie choć nie niemozliwe

Oo serio? Nie wiedziałem, myślałem, że skoro PO4 tam jest to i NO3 ;)

7 minut temu, dale napisał:

Porównywałem te testy z Hanką na azotany - tą dużą, nie powiem który test był bliższy, bo będzie że znowu jadę po AF. Choć akurat ich testy kH są całkowicie zgodne z Hanną na kH - przynajmniej w moim wypadku.

O to chodzi żeby powiedzieć właśnie! Ja używam całej chemii z AF i jestem zadowolony. Ale każdy producent ma produkty lepsze i gorsze. Zamówiłem na próbę test na NO3 ale, że miałem kilka kropli starego to postanowiłem porównać i tu zonk. Wygląda, że AF widzi sprawę bardziej optymistycznie.

Dale a duże różnice były do Hanki? Rzeczywiście o 1 zero?

 

tomko

tomko

5 minut temu, Tester napisał:

 ICP nie określa poziomu azotanów. To dość trudne technicznie choć nie niemozliwe

Oo serio? Nie wiedziałem, myślałem, że skoro PO4 tam jest to i NO3 ;)

1 minutę temu, dale napisał:

Porównywałem te testy z Hanką na azotany - tą dużą, nie powiem który test był bliższy, bo będzie że znowu jadę po AF. Choć akurat ich testy kH są całkowicie zgodne z Hanną na kH - przynajmniej w moim wypadku.

O to chodzi żeby powiedzieć właśnie! Ja używam całej chemii z AF i jestem zadowolony. Ale każdy producent ma produkty lepsze i gorsze. Zamówiłem na próbę test na NO3 ale że miałem kilka kropli starego to postanowiłem porównać i tu zonk. Wygląda, że AF widzi sprawę barfziej optymistycznie.

Dale a duże różnice były do Hanki? Rzeczywiście o 1 zero?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.