Skocz do zawartości

Historia edycji

dale

dale

Godzinę temu, norbi2222 napisał:

@dalepodyskutujemy za kilka miesięcy. Na chwilę obecną teorytezujesz. 

Nigdy nie zrobiłem wody gazowane w reaktorze bo ilość gazu była sterowana sondą, która była często kalibrowana co pozwalało na stałe Ph w reaktorze wynoszącej około 6.4.

I uważam, że Ty piszesz bzdury zasłyszane, a nie wynikające z Twojego doświadczenia. 

No przecież sam pisałeś... Więc jak to jest? Miałeś sprawną elektrodę? Nie miałeś wody przesyconej CO2. tak że gaz Ci się wytrącał ? Czy dalej twierdzisz że piszę bzdury?

W dniu 21.11.2018 o 08:34, norbi2222 napisał:

Reaktor spełnia swoją funkcję, działa od początku lipca. Trochę jest za mały do mojej obsady. Po nie całych trzech miesiącach musiałem go czyścić, bo zrobiło się mleko w reaktorze, tyle było mułu. Pompa potrafi być głośna, szczególnie jak się trochę zapowietrzy. Nie mogę zejść z Ph poniżej 6,4 bo robi się woda gazowana. Muszę sprawdzić elektrodę, czy dobrze wskazuje, bo odciek jest "gęsty" - KH - 60, a Ca 700.

 

33 minuty temu, sumka33 napisał:

Tez mam kolumnę szlifującą twistmana (mam o niej swoje zdanie) ale tu piszesz nie na temat. Popatrz dokładnie gdzie kolega reguluje odciek - zdjęcie. 

Masz rację, nie zwróciłem uwagi - mój błąd.

 

 

 

 

 

dale

dale

Godzinę temu, norbi2222 napisał:

@dalepodyskutujemy za kilka miesięcy. Na chwilę obecną teorytezujesz. 

Nigdy nie zrobiłem wody gazowane w reaktorze bo ilość gazu była sterowana sondą, która była często kalibrowana co pozwalało na stałe Ph w reaktorze wynoszącej około 6.4.

I uważam, że Ty piszesz bzdury zasłyszane, a nie wynikające z Twojego doświadczenia. 

No przecież sam pisałeś... Więc jak to jest? Miałeś sprawną elektrodę? Nie miałeś wody przesyconej CO2. tak że gaz Ci się wytrącał ?

W dniu 21.11.2018 o 08:34, norbi2222 napisał:

Reaktor spełnia swoją funkcję, działa od początku lipca. Trochę jest za mały do mojej obsady. Po nie całych trzech miesiącach musiałem go czyścić, bo zrobiło się mleko w reaktorze, tyle było mułu. Pompa potrafi być głośna, szczególnie jak się trochę zapowietrzy. Nie mogę zejść z Ph poniżej 6,4 bo robi się woda gazowana. Muszę sprawdzić elektrodę, czy dobrze wskazuje, bo odciek jest "gęsty" - KH - 60, a Ca 700.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.