Skocz do zawartości

Historia edycji

grzechotnic

grzechotnic

@dadarioi jak wygląda sytuacja na froncie reaktorów? Pytam nie bez kozery. Od ubiegłego tygodnia użytkuję reaktor taki jak Ty czyli Twistman Calc Reactor Medium. To już mój drugi sprzęt z polskiej wytwórni. Mam też odpieniacz. Jakość wykonania mnie nie zawiodła. To bardzo solidnie wykonany sprzęt. Z minusów jak dla mnie na teraz to licznik bąbelków zintegrowany z całym obiegiem. Owszem wygodne bo nie trzeba ekstra napełniać ale ciężej ustawić. Do tej pory miałem Delteca i tam licznik jest osobno przez co nie ma w nim prądu wody przez co łatwiej wyregulować reaktor. Dla mnie to ważne bo jadę bez komputera. Co do odcieku to przy około 60-70 bąblach gazu na minutę i przepływie około 2l na h ( podziałka nr 2 na pompie Aquatrendu Milestone) uzyskuję odciek KH 30,8.
Tak się zastanawiam jakie zagęszczenie przy jakim setupie udało ci się uzyskać. Co do  wkładu to załadowany mam ARM Coarse.

grzechotnic

grzechotnic

@dadarioi jak wygląda sytuacja na froncie reaktorów? Pytam nie bez kozery. Od ubiegłego tygodnia użytkuję reaktor taki jak Ty czyli Twistman Calc Reactor Medium. To już mój drugi sprzęt z polskiej wytwórni. Mam też odpieniacz. Jakość wykonania mnie nie zawiodła. To bardzo solidnie wykonany sprzęt. Z minusów jak dla mnie na teraz to licznik bąbelków zintegrowany z całym obiegiem. Owszem wygodne bo nie trzeba ekstra napełniać ale ciężej ustawić. Do tej pory miałem Delteca i tam licznik jest osobno przez co nie ma w nim prądu wody przez co łatwiej wyregulować reaktor. Dla mnie to ważne bo jadę bez komputera. Co do odcieku to przy około 40-55 bąblach gazu na minutę i przepływie około 2l na h ( podziałka nr 2 na pompie Aquatrendu Milestone) uzyskuję odciek KH 30,8.
Tak się zastanawiam jakie zagęszczenie przy jakim setupie udało ci się uzyskać. Co do  wkładu to załadowany mam ARM Coarse.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.