Skocz do zawartości

Historia edycji

mem_phis

mem_phis

19 godzin temu, grzechotnic napisał:

Ehh to nasze hobby zawsze pełne przygód. Jeszce planuje tygodniowy urlop. Aż się boje co zastane po powrocie.

Nic mi nie mów... pare razy jak miałem awarie sprzętu, BJ, ospe i inne pogromowy to już byłem tak wkurzony i zdecydowany to wszystko sprzedac, ze hej. Tylko jak policzylem ile ktoś by mi musiał za to zaplacic.... to stwierdzilem, ze to sie nie uda i jestem skazany na to do końca życia ;)

A ja,  na każdych wakacjach mialem jakas "przygodę", lampa sie zepsula, dolewka, reaktor:)

Od kad mam kamere, monitoring kh, ph, temp i sterowanie reaktorem to jestem spokojniejszy. Szybciej jestem w stanie wylapac awarie. Ale życzę zeby obylo sie bez zadnych przygód i żeby wakacje sie udaly :)

Update 26.07

ATI dotarło, podłączone, skalibrowane pompki (to tema rzeka, ale o ile sprzet PS dziala zle, glownie w 99% przez bledy programowe, to dzisiaj po pol roku od odpalenia kore wlaczylem kalibracje pomp ktore maja dozowac mi Ati - tak dla pewnosci, zrobilem test przed kalibracja. Mialy podac 10ml, jedna podala 10,1 druga 10,24 - co tylko potwierdza, ze sam hardware jest ok, za to soft mocno kuleje...), testy porobione, zaraz wysylam probke na icp i jedziemy z tym koksem. Zaloze nowy watek, zeby tego nie zasmiecac - w koncu ten jest o reaktorach. Ale juz jest pierwszy widoczny efekt wart dodatkowych 1000zl rocznie ;) Cisza w salonie..... (w tym PS strasznie slychac chlupanie wody, nie zdazylem sie za niego zabrac zeby to jakos wyciszyc, bo na mysl o odkreceniu i poprawnym przykreceniu pokrywy, glowa mnie bolala....)

mem_phis

mem_phis

3 godziny temu, grzechotnic napisał:

Ehh to nasze hobby zawsze pełne przygód. Jeszce planuje tygodniowy urlop. Aż się boje co zastane po powrocie.

Nic mi nie mów... pare razy jak miałem awarie sprzętu, BJ, ospe i inne pogromowy to już byłem tak wkurzony i zdecydowany to wszystko sprzedac, ze hej. Tylko jak policzylem ile ktoś by mi musiał za to zaplacic.... to stwierdzilem, ze to sie nie uda i jestem skazany na to do końca życia ;)

A ja,  na każdych wakacjach mialem jakas "przygodę", lampa sie zepsula, dolewka, reaktor:)

Od kad mam kamere, monitoring kh, ph, temp i sterowanie reaktorem to jestem spokojniejszy. Szybciej jestem w stanie wylapac awarie. Ale życzę zeby obylo sie bez zadnych przygód i żeby wakacje sie udaly :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.