Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

27 minut temu, =Fresz= napisał:

Ta ewidentnie jest wege :P zobaczysz że będziesz musiał jej podziękować.

Albo dobiorę tak koralowce, że jej nie będą smakować. Zobaczymy, co mi się pierwsze znudzi :clowning

  

15 minut temu, Mateusz140 napisał:

Ja tylko sugeruje spróbować podnieść no3 :) zawsze to łatwiej niż pozbyć się ulubionej rybki

Zawsze miałem takie parametry i LPSy nie zgłaszały problemów,  dodatkowo karmię je mrożonkami, czasem Reef-Roids, CoralFood od JBL, ze 3 razy w tygodniu po kropli SpongePower.... głodne raczej nie chodzą :clowning

 

  

20 minut temu, =Fresz= napisał:

Przy zerowych parametrach odratowałem scolymię z resztek tkanki

@=Fresz= a jak myślisz, takie coś da się jeszcze odratować? Bo nie mam pojęcia, czy to trzymać, czy lepiej się tego pozbyć.

IMG_8672_small.JPG.db43d93986f34fc73c70b421d14f77b9.JPG

klossowski

klossowski

22 minuty temu, =Fresz= napisał:

Ta ewidentnie jest wege :P zobaczysz że będziesz musiał jej podziękować.

Albo dobiorę tak koralowce, że jej nie będą smakować. Zobaczymy, co mi się pierwsze znudzi :clowning

  

9 minut temu, Mateusz140 napisał:

Ja tylko sugeruje spróbować podnieść no3 :) zawsze to łatwiej niż pozbyć się ulubionej rybki

Zawsze miałem takie parametry i LPSy nie zgłaszały problemów,  dodatkowo karmię je mrożonkami, czasem Reef-Roids, CoralFood od JBL, ze 3 razy w tygodniu po kropli SpongePower.... głodne raczej nie chodzą :clowning

klossowski

klossowski

16 minut temu, =Fresz= napisał:

Ta ewidentnie jest wege :P zobaczysz że będziesz musiał jej podziękować.

Albo dobiorę tak koralowce, że jej nie będą smakować. Zobaczymy, co mi się pierwsze znudzi :clowning

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.