Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

37 minut temu, dla syna napisał:

Skoro komora na podmianki jest ujęta to może komora na rodi? A tak w ogóle to wystarczy jedna przegroda i też będzie. Wszystko się da upchać z wyjątkiem refugium/dsb. 

Ale to jedno i to samo w zasadzie ;) Bo nie da sie zrobic podmianki bez zebrania RODI :D  Refugium - niby fajna rzecz ale mikro ciagnie z wody. DSB - nie jestem zwolennikiem cykajacej bomby ale sa i zwolennicy. Jedna komora jest slaba bo podmianki sie nie da zrobic bez beczki do mieszania soli. Ostatecznie dwie mogly byc - choc imho latwiej sie pilnuje poziomu wody dla pompy majac oddzielna komore na nią. Mozna ten poziom tam ustalic niezaleznie od poziomu w innych komorach.

P.s ja mam zewnetrzny filtr przeplywowy - dziala świetnie powieszony na zewnatrz sumpa ;), reaktor tez wole miec poza sumpem. Jakby sie rozszczelnił czy coś to wolę mieć go na podłodze niż w akwa ;)

VDR

VDR

10 minut temu, dla syna napisał:

Skoro komora na podmianki jest ujęta to może komora na rodi? A tak w ogóle to wystarczy jedna przegroda i też będzie. Wszystko się da upchać z wyjątkiem refugium/dsb. 

Ale to jedno i to samo w zasadzie ;) Bo nie da sie zrobic dolewki bez zebrania RODI :D  Refugium - niby fajna rzecz ale mikro ciagnie z wody. DSB - nie jestem zwolennikiem cykajacej bomby ale sa i zwolennicy. Jedna komora jest slaba bo podmianki sie nie da zrobic bez beczki do mieszania soli. Ostatecznie dwie mogly byc - choc imho latwiej sie pilnuje poziomu wody dla pompy majac oddzielna komore na nią. Mozna ten poziom tam ustalic niezaleznie od poziomu w innych komorach.

P.s ja mam zewnetrzny filtr przeplywowy - dziala świetnie powieszony na zewnatrz sumpa ;), reaktor tez wole miec poza sumpem. Jakby sie rozszczelnił czy coś to wolę mieć go na podłodze niż w akwa ;)

VDR

VDR

9 minut temu, dla syna napisał:

Skoro komora na podmianki jest ujęta to może komora na rodi? A tak w ogóle to wystarczy jedna przegroda i też będzie. Wszystko się da upchać z wyjątkiem refugium/dsb. 

Ale to jedno i to samo w zasadzie ;) Bo nie da sie zrobic dolewki bez zebrania RODI :D  Refugium - niby fajna rzecz ale mikro ciagnie z wody. DSB - nie jestem zwolennikiem cykajacej bomby ale sa i zwolennicy. Jedna komora jest slaba bo podmianki sie nie da zrobic bez beczki do mieszania soli. Ostatecznie dwie mogly byc - choc imho latwiej sie pilnuje poziomu wody dla pompy majac oddzielna komore na nią. Mozna ten poziom tam ustalic niezaleznie od poziomu w innych komorach.

P.s ja mam zewnetrzny filtr przeplywowy - dziala świetnie powieszony na zewnatrz sumpa ;)

VDR

VDR

3 minuty temu, dla syna napisał:

Skoro komora na podmianki jest ujęta to może komora na rodi? A tak w ogóle to wystarczy jedna przegroda i też będzie. Wszystko się da upchać z wyjątkiem refugium/dsb. 

Ale to jedno i to samo w zasadzie ;) Bo nie da sie zrobic dolewki bez zebrania RODI :D  Refugium - niby fajna rzecz ale mikro ciagnie z wody. DSB - nie jestem zwolennikiem cykajacej bomby ale sa i zwolennicy. Jedna komora jest slaba bo podmianki sie nie da zrobic bez beczki do mieszania soli. Ostatecznie dwie mogly byc - choc imho latwiej sie pilnuje poziomu wody dla pompy majac oddzielna komore na nią. Mozna ten poziom tam ustalic niezaleznie od poziomu w innych komorach.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.