Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

Godzinę temu, VDR napisał:

@klossowski zależy co rozumiesz przez wyrażenie mocno skręcona.

Chodziło oczywiście o pompę regulowaną tego samego producenta i tej samej serii. Inne porównania, to jak piszesz są bez sensu, różne konstrukcje itp. Dla przykładu, Jebao DCP-10000 skręcona na 5000 l/h i Jebao DCP-5000 ustawiona na max. Chodziło mi o to, czy ktoś sprawdzał, bo nigdzie nie widziałem żadnych danych producenta, chociaż za bardzo nie szukałem;-)  ale spotkałem się właśnie z taką tezą, że większa zazwyczaj bierze mniej prądu od mniejszej przy tej samej wydajności. A kolega wyżej napisał coś odwrotnego, stąd moje pytanie:-) 

klossowski

klossowski

Godzinę temu, VDR napisał:

@klossowski zależy co rozumiesz przez wyrażenie mocno skręcona.

Chodziło oczywiście o pompę regulowaną tego samego producenta i tej samej serii. Inne porównania, to jak piszesz są bez sensu, różne konstrukcje itp. Dla przykładu, Jebao DCP-10000 skręcona na 5000 l/h i Jebao DCP-5000 ustawiona na max. Chodziło mi o to, czy ktoś sprawdzał, bo nigdzie nie widziałem żadnych danych producenta, chociaż za bardzo nie szukałem;-)  ale spotkałem się właśnie z taką tezą, że większa zazwyczaj bierze mniej prądu od większej przy tej samej wydajności. A kolega wyżej napisał coś odwrotnego, stąd moje pytanie:-) 

klossowski

klossowski

52 minuty temu, VDR napisał:

@klossowski zależy co rozumiesz przez wyrażenie mocno skręcona.

Chodziło oczywiście o pompę regulowaną tego samego producenta i tej samej serii. Inne porównania, to jak piszesz są bez sensu, różne konstrukcje itp. Dla przykładu, Jebao DCP-10000 skręcona na 5000 l/h i Jebao DCP-5000 ustawiona na max. Chodziło mi o to, czy ktoś sprawdzał, bo nigdzie nie widziałem żadnych danych producenta, chociaż za bardzo nie szukałem;-) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.