Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

21 minut temu, Adi40 napisał:

Widać są ludzie na tym świecie i Na tym forum pomogli zamiast czepiać się pisowni  ale no cóż są tez tacy jak ty którzy jak nie maja nic do powiedzenia to wrzuca coś żeby się pokazać i byc warzniejszym człowiekiem jak ci tylko to pomogło i się dowartosciowales to na zdrowie i czepiaj się dalej zamiast coś doradzić bo po to forum jest stworzone a jak już chciałeś krytykować moja pisownię to Ok ale są inne sposoby ale to zależy od ograniczenia osoby która krytykuje (zwraca uwagę ) 

Rozumiem, że odbierasz to jako czepianie się, krytykę itp. To jak piszesz, jak się do tego przykładasz -  wpływa na odbiór innych ludzi. Ja odbieram to jako brak szacunku do odbiorcy tego co piszesz. Jak ja widzę, że popełniłem błąd (stylistyczny, ortograficzny itp.), napisałem niezrozumiale dla innych, to staram się  poprawić swój błąd z szacunku do innych, którzy to czytają. Ponadto szanuj polski język. 

Patrzyłem co napisałeś i zastanawiałem się o co Ci chodzi, niestety nie dałem rady tego zinterpretować, a co za tym idzie Tobie pomóc.

norbi2222

norbi2222

10 minut temu, Adi40 napisał:

Widać są ludzie na tym świecie i Na tym forum pomogli zamiast czepiać się pisowni  ale no cóż są tez tacy jak ty którzy jak nie maja nic do powiedzenia to wrzuca coś żeby się pokazać i byc warzniejszym człowiekiem jak ci tylko to pomogło i się dowartosciowales to na zdrowie i czepiaj się dalej zamiast coś doradzić bo po to forum jest stworzone a jak już chciałeś krytykować moja pisownię to Ok ale są inne sposoby ale to zależy od ograniczenia osoby która krytykuje (zwraca uwagę ) 

Rozumiem, że odbierasz to jako czepianie się, krytykę itp. To jak piszesz, jak się do tego przykładasz wpływa na odbiór innych ludzi. Ja odbieram to jako brak szacunku do odbiorcy tego co piszesz. Jak ja widzę, że popełniłem błąd (stylistyczny, ortograficzny itp.), napisałem niezrozumiale dla innych, to staram się  poprawić swój błąd z szacunku do innych, którzy to czytają. Ponadto szanuj polski język. 

Patrzyłem co napisałeś i zastanawiałem się o co Ci chodzi, niestety nie dałem rady tego zinterpretować, a co za tym idzie Tobie pomóc.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.