Skocz do zawartości

Historia edycji

dziadziol6

dziadziol6

Akwarium zalane 185 litrów świeżej solanki plus 15 z mojego rio kiedy robiłem podmiankę .Resztę planuję uzupełnić z mojego rio gdy już będę przekładał życie. Wlałem pierwszą dawkę Special blend 50 ml .Woda mętna i dziś na powierzchni wody i na ściankach akwarium taka jakby galaretka. Nie przypominam sobie bym miał coś takiego gdy startowałem z moim Rio a startowałem na tej samej soli i też na special Blend.

Włożyłem 8 kg żywej skały i wodą się kręci działają dwa falowniki plus jeden filtr wewnętrzny Eheima

Tak wyglądało wczoraj po zasoleniu 

d9541e4ca6d95c17med.jpg

4b9c520dced63d48med.jpg

pod wieczór wczoraj wlałem Special Blend i dziś wygląda to tak

a4ed2529faa93e74med.jpg

11dcfde7493dbe0fmed.jpg

Ta galareta to jakiś filtr bakteryjny wersja galeretkowa czy cos innego?

Powiedzcie mi jeszcze czy można trzymać sól w wiaderku bez worka czy należy trzymać w wiaderku z workiem tak jak jest oryginalnie przy zakupie?

Ok woda się już wyklarowała nie idealnie ale jest dobrze .

Dziś dotarła paczuszka 

668acf134feb080cmed.jpg[/URL

Zdecydowałem się jednak na pompę jebao i mam nadzieję że nie będzie z nią problemów .

Powiedzcie mi jeszcze czy ten piach płukać czy normalnie wsypać do zbiornika? Niby pisze że normalnie wsypać

dziadziol6

dziadziol6

Akwarium zalane 185 litrów świeżej solanki plus 15 z mojego rio kiedy robiłem podmiankę .Resztę planuję uzupełnić z mojego rio gdy już będę przekładał życie. Wlałem pierwszą dawkę Special blend 50 ml .Woda mętna i dziś na powierzchni wody i na ściankach akwarium taka jakby galaretka. Nie przypominam sobie bym miał coś takiego gdy startowałem z moim Rio a startowałem na tej samej soli i też na special Blend.

Włożyłem 8 kg żywej skały i wodą się kręci działają dwa falowniki plus jeden filtr wewnętrzny Eheima

Tak wyglądało wczoraj po zasoleniu 

d9541e4ca6d95c17med.jpg

4b9c520dced63d48med.jpg

pod wieczór wczoraj wlałem Special Blend i dziś wygląda to tak

a4ed2529faa93e74med.jpg

11dcfde7493dbe0fmed.jpg

Ta galareta to jakiś filtr bakteryjny wersja galeretkowa czy cos innego?

Powiedzcie mi jeszcze czy można trzymać sól w wiaderku bez worka czy należy trzymać w wiaderku z workiem tak jak jest oryginalnie przy zakupie?

Ok woda się już wyklarowała nie idealnie ale jest dobrze .

Dziś dotarła paczuszka 

668acf134feb080cmed.jpg[/URL

Zdecydowałem się jednak na pompę jebao i mam nadzieję że nie będzie z nią problemów .

Powiedzcie mi jeszcze czy ten piach płukać czy normalnie wsypać do zbiornika?

dziadziol6

dziadziol6

Akwarium zalane 185 litrów świeżej solanki plus 15 z mojego rio kiedy robiłem podmiankę .Resztę planuję uzupełnić z mojego rio gdy już będę przekładał życie. Wlałem pierwszą dawkę Special blend 50 ml .Woda mętna i dziś na powierzchni wody i na ściankach akwarium taka jakby galaretka. Nie przypominam sobie bym miał coś takiego gdy startowałem z moim Rio a startowałem na tej samej soli i też na special Blend.

Włożyłem 8 kg żywej skały i wodą się kręci działają dwa falowniki plus jeden filtr wewnętrzny Eheima

Tak wyglądało wczoraj po zasoleniu 

d9541e4ca6d95c17med.jpg

4b9c520dced63d48med.jpg

pod wieczór wczoraj wlałem Special Blend i dziś wygląda to tak

a4ed2529faa93e74med.jpg

11dcfde7493dbe0fmed.jpg

Ta galareta to jakiś filtr bakteryjny wersja galeretkowa czy cos innego?

Powiedzcie mi jeszcze czy można trzymać sól w wiaderku bez worka czy należy trzymać w wiaderku z workiem tak jak jest oryginalnie przy zakupie?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.