Skocz do zawartości
Gość pilot

ZLOT --- PROPOZYCJA

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie wzięli. Jeśli interesuje zwykłe spotkanie bez możliwości zakupu zwierząt czy sprzętu to przecież są propozycje. Jeśli z możliwoscią zakupu: w Łodzi byłem, 2 hotele znalazłem - jeden drogi, drugi tani, oba obok siebie nad jeziorkiem, niedaleko budynku giełdy. Do miasta wjeżdżać nie trzeba więc błądzenie odpada.

Nie dostałem jeszcze tylko odpowiedzi od właścicieli - kwestia 2 dni - po Święcie, więc sie nie wyrywam. Co do dostaw w firmie którą nie wszyscy lubią (i fakt że ktoś inny kupi a ktoś nie - bo nie, może wpłynąć na złą atmosferę zlotu) to w ciągu tych 2 tyg do 14-15 jest szansa na 3 dostawy: Indonezja, Arabia Saudyjska, Kenia. No ale jeśli to komuś przeszkadza...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze nie wzieli diabli:D ceny z "Miasta Zakochanych" znamy, teraz pora na Lodz, choc jesli beda na podobnym poziomie to wybor .... nie bedzie trudny;) Kenia.....tak, moze beda jakies fajne slimaki lub kraby??? marzenia...qrcze, tez bym cos zakupil:D


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

hehhee ale jaja!! ..... a raczej ich brak ;) no to pieknie sie dogadujecie,powodzenia! hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pilot daj spokoj, do Chelmna czy Lodzi i tak nie masz daleko. Jesli imprezka wypali postawisz wszystkim kolejke i ci przejdzie;)

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zlot "Malawistów" organizowany był w tym roku w Warszawie. Były prelekcje naukowe, zaproszeni znani goście z zagranicy, sponsorzy, no i oczywiście imprezka na koniec do białego rana:) . Co do szczegółów można by zapytać się organizatora p. Krzysztofa Kazimierczaka---> k.kazmierczak@malawi.pl. Wie gdzie są najtańsze w Warszawce sale przystosowane do prelekcji, noclegi itp. Z tego, co wiem dużo też trzeba samemu zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

Taki zlot byl , fajny byl tutaj i tutaj byl (tylko kto go widzial?) :D przydalo by sie taki zlot zrobic ,ale bylo by fajnie :D mozna by bylo pogadac , nom:D lub skoczyc na jakies zakupy, yhy :D mija juz tydzien jak o tym psioczycie i nic wiecej:D wirtualny zlot ;) hah panowie gdzie wasze jajca ?:D

Chcial Pilot pomoc w zorganizowaniu zlotu ?, udostepnic Hotel rodzicow itd , i niechby tak pozostalo , czy to wazne komu sie zaplaci za Hotel? (tym bardziej ze obiecal taniej , do tego zarcie i piwko ) tak sie zastanawiam .....czy Pilot chcial zle ? Nie trzymam za nikim strony bo i tak nie mam czasu na takie zloty , ale zastanowcie sie czy ten czlowiek nie chcial dobrze ? wiem jedno ze jest zapalonym akwarysta , zalezalo mu glownie na poznaniu innych akwarystow , wymienieni usie wiadomosciami , byc moze szczepkami korali w przyszlosci (chlopak mial naprawde dobre intencje ) zakolorowo to wszystko przedstawil bo mu zalezalo i dlatego dostal po (_._).

Jezeli mialbym wziac udzial w takim zlocie , to poparl bym propozycje Pilota , chociaz inne tez niebyly zle , ale jak dotad byly to tylko martwe propozycje )

powiedziaolem co o tym mysle , pozdrawiam dziekuje Zbyszek.

Ps; Jak komus bylo zadaleko to mogl poprostu powiedziec dziekuje nie jade , a nie odrazu wymyslac Pilotowi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, poczytaj dokładnie. Nikt pilotowi nie wymyślał. Gdy śmiałem zaproponować inna lokalizację to wszystkich zmieszał z błotem i się wypiął. Podejście "albo u mnie albo wy***rdalać" . Takze mam głęboko w d ... jego intencje, jak ma chłopak problemy z osobowością to niech się leczy.

Jasne że wszystko jedno gdzie. Nie było szansy na zorganizowanie żadnych pokazów i prelekcji wiec moja propozycja chociaż takze nienajlepsza była i tak krokiem naprzód. A jaką to pomoc oferował? Przyjedziecie, zapłacicie, posiedzicie i pojedziecie. A, zapomniałem że nawet miał odpłatnie udostępnić oddzielną salę z ... uwaga trzymać się mocno ... własną toaletą! No propozycja nie do odrzucenia.

Przy takim stopniu zaangazowania zlot moze się odbyć praktycznie wszędzie. Wynająć i dograć te parę dupereli można przez telefon.

Przyznaję, jeśli nie udałoby sie połączyć tego z jakimś odczytem czy chociażby zakupami - miałaby to być tylko nasiadówa i pójście na żywioł to oczywiscie powinno się odbyć u niego - jest pomysłodawcą i pierwszy wyszedł z inicjatywą. Dlatego jak pisałem niezrecznie byłoby mi przenieść zlot np do mnie jeśli nie jestem w stanie zaproponować nic więcej.

Tylko jeśli ktoś zachowuje sie jak bezjajeczny gnojek to powtarzam albo niech dorośnie albo niech się leczy zanim zacznie zapraszać do siebie ludzi.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotele w Łodzi:

Ambasador, ul. Kosynierów Gdyńskich

175 zł/2os śniadanie, w cenie godzina na basenie saunie lub siłowni. Salka konferencyjna ok 200 zł - niema osoby odp. będzie w środę

Eskulap, ul Paradna

130 zł/2os śniadanie, spotkanie w restauracji - tylko dla nas, dopłata nieznana, informacja takze w środę

Inne propozycje:

Chełmno

Częstochowa

Zacznijcie się wreszcie wypowiadać


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz na popijawe nie bede jechac 300 czy 500km. Bezsens. Z pozosalych na placu miejsc chyba jednak Czestochowa zostaje. Idea procz poznania sie, jest jakas kozysc akwarystyczna i mysle ze zlot w Lodzi lub Chelmnie bylby kozystniejszy. Co do twojej propozycji tomasz to fajna sprawa bylyby i ewentualne zakupy, i spotkania ludzi spoza forum, zobaczenia ciekawych akwa, moze jakas wiedza.

Co do alexa to poczekajmy na jego odpowiedz (przyznam, ze chetnie zobaczylbym jego basenik;)).

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zdecydowanie za Lodzia, oczywiscie opcja Eskulap (bo taniej:D), dla mnie odpada Chelmno i Czestochowa, po przemysleniu wole oprocz spotkania zobaczyc tez moze gielde, podejsc do jakiegos sklepu; takze LODZ-ESKULAP, jestem na tak;)

@bowel - moglbys moze zmniejszyc zdjecie? bo jakos forum mi sie znieksztalcilo:D

@Zbyszek - chyba masz problemy ze slowem pisanym? nikt Pilotowi nie ublizal, po prostu padly inne propozycje, a ze chlopak zaczal wymyslac ludziom to pare osob go podsumowalo, to wszystko


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru hotelu należałoby się wstrzymać: może sie okazać że ceny sali wyrównają cenę, a Ambasador ma zdecydowanie wyższą kategorie, no i jak u Alexa - mozna popływać.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomasz nie wiem czemu podajesz ceny pokoju za 2 osoby;)

Jakby co to ja z toba nie spie w pokoju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję ceny dwójek ze względów ekonomicznych. Przeważnie jest tak ze jak dwójka kosztuje 130 to jedynka 110. Rachunek jest prosty. Jeśli ktoś sobie życzy jedynkę - proszę zaznaczyć przy rezerwacji - no problem.

Ty mnie też specjalnie nie rajcujesz, nie ma jeszcze tyle wódki na tym świecie...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

witam :D

Ja Wam dobrze radze , robcie jak chcecie , "nie moje malpy , nie moj cyrk" :D

Sczesliwego Nowego Roku wszystkim zycze !

pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

@tomek---czekam za zlotem. na razie to tylko gadanie....gadanie...gadanie....gadanie.... tak to kazdy potrafi.....wylliczac....gadac...przedstawiac....nic w tym zlego,ale tez nic konkretnego......hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie niby gadanie? Propozycje konkretne, czekamy na zgłoszenia. Od Ciebie zdaje sie nawet ceny sie nie doczekaliśmy?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alexw200-chetnie bym poplywal w twoim basenie, ale glosuje za Lodzia.

Jesli wyklady nie bardzo wyjda;) to przynajmniej mozna zobaczyc akwa na gieldzie lub na miescie.

Ale jesli nie znajdzie sie 10-12 chetnych to nie ma sensu zlotu organizowac (to tylko moje zdanie).

Zapraszam nastepnych chetnych do glosowania, bo nie ruszymy z miejsca;)

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wybieram się do Łodzi na zlot w maju. myślę, że spotkam tam wielu z Was osobiście. pozdrawiam


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jako ze jestem dopiero na etapie planowania zbiornika to dotad raczej ograniczalem sie do czytania tego forum i nie zabieralem glosu, to jezeli byla by mozliwosc wziecia udzialu w takim spotkaniu to jestem jak najbardziej ZA!!!!!!!!!!!!! niestety ze wzgledów finansowych tylko łódż wchodzi w gre, zato kazdy termin mi odpowiada. wiec jezeli dojdzie do spotkania w lodzi to wpiszcie mnie na liste chetnych. PS.nie liczcie mnie do noclegow bo jestem z lodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.